محاسبه سن بارداری و مراقبت ها

سلام وقت بخیر. من قاعدگی 37 روزه دارم همیشه،اما بعد از آمپول hmg نامنظم شد،که 2 تا قاعدگی آخرم به ترتیب 20،24 روزه بود و الان 45 روز از اولین روز آخرین قاعدگی گذشته و تست مثبت شده. و من ترشحات تخمک گذاری را روز 18-17 سیکل مشاهده کردم. قبلا یک بارداری خارج رحمی و یک سقط داشتم.
حالا سه تا سوال دارم
1.سن بارداری من چقدره؟
2.چه زمانی سنوگرافی برم که از تشکیل قلب مطمئن باشم و باعث استرسم نشه؟
3.با توجه به سابقه بارداری ناموفق زودتر به پزشک مراجعه کنم یا فعلا صبر کنم؟
با سپاس فراوان

1 Likes

سلام عزیزم
تبریک میگم بهتون انشالا به سلامت طی کنید بارداری تون رو :rose:
با استفاده از ماشین حساب زیر می تونید سن بارداری تون رو پیدا کنید :point_down:
https://farzand.net/due-date-calculator
هفته 6 مراجعه کنید عزیزم اما اگر قلب تشکیل نشده بود نگران نشید چون تا هفته 10 فرصت هست برای تشکیل قلب
می تونید زودتر هم تشریف ببرید تا از نرمال بودن بارداری و داخل رحمی بودنش مطمئن بشید

1 Likes

ممنونم عزیزم از پاسخگویی شما و از اینکه شما اولین کسی هستین که به من تبریک گفتید. در پناه خق

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم انجام وظیفه کردم :rose:
باعث افتخار منه :blush:
موفق باشید

1 Likes

عزیزم مبارڪ باشه دعامیکنم که بارداری موفق وسالمی داشته باشیدونی نیتون صحیح وسالم باشه

1 Likes

تبریک عزیزم امیدوارم بارداری خوب وخوشی روسپری کنی❤

1 Likes

تبریک فراوان مینو جان.انشاالله نی نی تو سالم در آغوش بگیری

1 Likes

تبریک مینو جان انشاا… که نینی تون رو بسلامتی بغل بگیرید

2 Likes

سلام ممنون از دوستای گلم که پیام تبریک گذاشتید.به امید مامان شدن همه ی منتظرا:pray::revolving_hearts:

1 Likes

دیروز ازمایش بتا دادم ،جوابشو زده( بیشتر از 1500) نشون ماما دادم، گفت پایینه و احتمال بارداری پوچ هست. خانم حکیمی واقعا همینطوره؟ با توجه به اینکه من دوره های 37 روزه دارم احتمال خطا هست؟
راستی قرص پرواوراسیل بخاطر کم کاری تیروئید مصرف میکنم

خانم حکیمی سلام. لطفا سوال منو پاسخ بدید:point_up_2::point_up_2:ممنون از لطف شما:revolving_hearts:

عزیزم اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟

28 شهریور بوده

اولین روز آخرین قاعدگی 28 شهریور بوده

ممنون عزیزم. دعا کن خدا بچه سالم بهم بده .:cry:

انشاالله که نی نی سالمی خواهی داشت.چرا سالم نباشه؟به لطف خدا سالمه

عزیزم آزمایشت گفته بیشتر از ۱۵۰۰ و مقدار دقیق را نگفته.نمیشه گفت حاملگی پوچه.یه متخصص زنان برو تا سونوگرافی برات بنویسه.تاریخش رو دکترت مشخص کنه.اصلا نگران نباش.آزمایشت مثبته.

ممنونم. آخه دیروز ازمایش تیتر دادم، یه ماما گفت که بتا پایینه و مشکوک به باردای پوچ. گفت امروز برم سنو، منم نرفتم. گفتم تا بعد از تعطیلات صبر میکنم ببینم چی میشه. قبلا دوتا بارداری ناموفق داشتم. کاش خدا دیگه دلمو نشکنه:pray::disappointed_relieved:

آخه برات نوشته بیشتر از ۱۵۰۰ ولی عدد دقیق نگفته.از طرفی سیکلت ۳۷ روزه است.دقیق نمیشه گفت.همون بعد تعطیلات بری سونو بهتره.
من ۵هفته بودم و سونو واژینال انجام دادم دکتر فقط تونست کیسه زرده و ساک رو ببینه.حتی قطب جنینی دیده نشد.از سونو شکمی که چیزی تشخیص نداد.یک کار دیگه هم میشه دوباره تیتر بگیری.ببینی چقدر افزایش داشته؟در بارداری طبیعی هر ۴۸ساعت تیتر ،۶۶٪ افزایش پیدا میکنه ولی اگر پوچ باشه افزایش کمی داره یا نداره.
این پروسه پیچیده است با حرف یکنفر آرامشت رو بهم نزن.
بنظرم شنبه یک متخصص زنان باتجربه برو.امیدت به خدا باشه

2 Likes

عزیزم من دیروز آز دادم، 48 ساعت بعدش میشه فردا که تعطیله متاسفانه. حالا صبر میکنم به امید خدا شنبه میرم سنو، خدا همه نی نیارو سالم به آغوش مادر برسونه، :pray: شما قلب نی نی رو چند هفته تشخیص دادن؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.