مثبت یا منفی بودن بی بی چک

قربونت عزیزم مرسی من واسه آخر تابستون برنامه ریزی کرده بودم ولی هرچی خیر

اوه اوه واقعا بدبختیه :+1::+1:

عزيزم مثبته

واقعا :scream: آخه اولی با تاخیر خطش اومد دومی هم الانم که خشک شده خط خطی شده

يعني بعد از 2 دقيقه خطش اومد

نه بیشتر رفتم بیرون اومدم دیدم خطش اومده واسه همین میگم چرا اینا اینجورین

من خودم بي بي گذاشتم بعد 1 خط پررنگ اومد و خط دوم 1 هاله خيلي خيلي كم رنگ بود طوريكه با دقت يفهميد. بعد 5 دقيقهه خط دوم خيلي پر رنگ شد. از خون دادم مثبت بود ولي عدد بتام پايين بود. دكتر ميگه تخمك گذاريم خيلي دير اتفاق افتاده.

خب يكي ديگه تست كن.
اگه دم دست نداري واسه دست گرمي چند تا تست خانگي تو نت سرچ كن . همينجوري انجام بده ببين چي ميشه

https://niniban.com/fa/news/156761/تست-بارداری-خانگی-حتی-به-فکرتان-هم-نمی-رسد

1 Likes

چقدر جالب منم شنیدم دیر بیوفته بازم مثبت ولی من اصلا تاریخ تخمک گذاری نداشتم فقط گفتم از این ماه امتحان کنیم چون میگن دو سه ماه طول میکشه واسه همین هر وقت پیش آمد خوش آمد بود شکم به همینه که نیست ومنتظر پریودیم

گفتم باز چند روز بگذره دوتا دیگه بخرم ببینم چی میشه

این صحش سفید چرا موضوعشو سرچ کنم میاد همین صفحه

خب همه كه شبيه هم نيستند بعضي ها همون اول كار باردار ميشند.
شايد لقاحت دير انجام شده و شما زود از بي بي چك استفاده كردي.
عزيزم 1 بي بي ديگه بذار اگر مثبت شد برو 1 از بده و تا دير نشده برو زير نظر متخصص

چرا سفيد عزيزم
من تست كردم اوكي هست
موضوعش را سرچ كن مياد واست

ای استرس گرفتم باید همین کارو کنم ایشالا که نیست من نیمه اولی میخواستم :neutral_face:

اين حرف را نزن. منم بچه ارديبهشتي دوست داشتم الان به 1 مرحله اي كه رسيدم ميگم اصلا اسفندي باشه، چه ميدونم شهريوري باشه، اصلا باشه هرچي ميخواد باشه

آره سرچ کردم درست شد چه باحال مرسی

1 Likes

ایشالا یک نی نی خوشگل تا آخر تابستون تو دلت میاد که اردیبهشتی هم بشه اگرم برای من هست سالم باشه حالا که شده عیب نداره

انشاالله عزيزم
عيب كه نداره هيچ ، خيليم خوبه خانووومي

1 Likes

يكي دوتاش را انجام بده ، جالبه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.