مثبت شدن بی بی چک با تاخیر

سلام دوستای گل. امروز روز ۳۱ پریودی هستم. دوره هام نامنظمه و بین ۳۰ تا ۳۵ روزه. الان بی بی چک گذاشتم اولش احساس کردم یه هاله دوم داره اما گذاشتم یه نیم ساعتی کمتر بمونه خط دومه پر رنگ شد…ممکنه باردار باشم؟؟ آخه به شدت علایم پریودی رو هم دارم

بی بی چک ۵ دقیقه اولش جوابش درسته

1 Likes

مرسی عزیزم

خواهش میکنم
زود بی بی چک زدی
چند روز صبر کن اگه پر نشدی دوباره بزن

باشه عزیزم…می دونی خیلی زیر دلم تیر می کشه و کمردردم…و از همه بدتر نفخ شکم دارم گفتم اگه باردار نباشم یه جوشانده ای چیزی بخورم سریع پریود شم

انشاالله که باردار باشی،ولی آزمایش مطمئن تر از بی بی چک هستش،اگر یه درصد هم فکر میکنی بارداری جوشنده نخور بیشتر استراحت کن تا درد زیردلت و کمرت کمتر بشه

مرسی عزیزم…وقتی باردار باشی هم این دردهای شدید زیر دل و تیرکشیدن های تخمدان که می گیره و بعد رها می شی، اتفاق می افته؟؟

الان دوباره بی بی چک زدم بعد از ده دقیقه خط دوم کمرنگ تر از اولی ظاهر شد…نمی دونم واقعا خوشحال باشم ؟؟؟

انشالله که مثبته…حالا که بی بی چکتون مثبت شده بهتره ازمایش خون بدید تاخیالتون راحت بشه

اگه میشه عکسشو بزارین

عزیزم بارداری…منم دقیقا مثل تو بودم زیر دلم تیر میکشید و دوتا بی بی چک زدم بعداز نیم ساعت خط دوم خیلی کمرنگ افتاد و الان باردارم

چیزی نخور مواظب خودت باش تا مطمئن شی

زری جون ممنون عزیزم. متاسفانه دور ریختمش. می دونی خیلی واضح مثبت بود. اما چون با تاخیر پررنگ شد …شک کردم عزیز

مرسی مهتاب جون. بهت تبریک می گم عزیزم. خوش به حالت که مامان شدی. راستش مهتاب جون هر لحظه فکر می کنم پریود شدم. یعنی برای شما اول فقط خط c بود و بعد نیم ساعت خط t ظهور کرد؟؟؟ خیلی خوشحال شدم وقتی گفتی

بله دقیقا من چون علائم داشتم دو روز قبل از موعدم زدم خط دوم نیوفتاد بعد از سه ساعت که دوباره رفتم دستشویی انداخته بودم سطل .دیدم خط تی کمرنگ افتاده
دو روز بعدش تکرار کردم بازم بعداز نیم ساعت بزور خط دوم افتاد

دارویی .آمپولی چیزی که استفاده نکزدی؟

وااااااای.‌.مرسی عزیزم.خداکنه برای منم مثل شما باشه. فقط برای شما که با تاخیر مثبت شد, بتا پایین داشتید تو آزمایش؟؟

مهتاب جان این ماه از روز ۳ سیکل تا ۸ قرص کلومیفن خوردم و اووبوست که تقویت تخمک هست. چون تنبلی دارم

من اصلا آزمایش ندادم.چند روز بعدش رفتم دکتر سونو واژینال انجام داد و گفت بارداری.گفت دیگه آزمایش لازم نیست

1 Likes

پس انشاءالله که بارداری…حالا فردا برو آز بده مطمئن شی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.