متیل ارگونوین برای سقط مناسبه؟

سلام من امروز سقط کردم ۷ هفته بودم
به خاطر درد شدید شیافت دیکلوفناک ۱۰۰ زدم تا یه کمی آروم شدم و خودمو رسوندم دکتر
حالا خونم زیاد نمیاد دکتر میگه به خاطر همین بوده که خونریزی زیادی نداری
خودش هم گفت باید کاری کنی که خونت بیاد بره تا زائده های اضافی از شکمت پاک بشه تا مجبورنشیم کورتاژت کنیم
اما اومده کلا یه قرص بهم داده اونم متیل آرگونوین
زدم تو اینترنت میگه باعث جلوگیری از خونریزی میشه
نمیدونم بخورمش یا نه

1 Likes

سلام عزیزم
متاسفم به خاطر سقط تون
حتما استفاده کنید به پزشک تون اعتماد کنین
متیل ارگونوین به‌منظور پیشگیری و درمان خون‌ریزی پس از زایمان یا سقط جنین به‌کار برده می‌شود. در درمان سقط ناقص نیز ممکن است به‌کار برده شود.

1 Likes

سلام
خیلی متاسفم و کاملا حالت رو درک میکنم
منم دوتا سقط داشتم یکی هفته ۸ یکی هفته ۱۱
ببین تا میتونی کاچی و دمنوش زعفران بخور بهت کمک میکنه هرچی مونده تخلیه بشه
البته معمولا تا قبل از ۱۲ هفته راحت دفع میشه و نیاز به کورتاژ نیست

2 Likes

سلام عزیزم واقعا ناراحت شدم و یاد اون روزای خودم افتادم اما روحیه ات رو از دست نده منم دوتا سقط اینجور داشتم
تو سقط اولم جالبه که یک هفته ی تمام انواع دمنوش و زعفرون و همین قرص شمارو خوردم اثر نکرد حتی لکه بینی هم نداشتم من, بعد شوهرم با ماشین برد گردوندم هر سرعت گیری توی شهر بود با سرعت از روش میپریدیم و کلی بالا و پایین کردیم, دقیقا همون شبش خونریزیم ییهو شدید شد و توی خونه سقط کردم
البته بعدش بیمارستان رفتم گفتن چون خونریزیت زیاده باید کورتاژ شی, درصورتی که خودم دیدم کامل بدون پارگی کیسه دفع شد ولی تشخیص دکترم این بود و کوتاژم کرد, اما سر دومی فقط تو ماشین نشستم و کمی بالا و پایین کردم شبش دفع شد و رفتم سونو گفت هیچیش نمونده

3 Likes

ممنون عزیزانم

1 Likes

والا رفتم عطاری واسم گفت چه چیزهایی رو مخلوط کنم بخورم که رحمم رو پاک کنه
ولی گفت اصلا زعفران نخور چون سقط کردی چسبندگی رحم میگیری

1 Likes

قرص ها رو قطع کردم تا خونریزیم زیاد بشه شاید دفع شد

1 Likes

ناراحت شدم.امیدوار باش. خودتو اقاتو قوی کن بخودتون برسین این چندماهه بعد برین واسه بعدی.ایشالا بسلامتی بعدی میگیره و بغلش میکنین

1 Likes

دلیل سقط هاتون چی بوده بررسی نکردین؟؟؟

ممنون عزیزم
زنده باشی😘

1 Likes

من که نمیدونم شاید به خاطر همون مسافرت بوده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.