متن زیبای تولد

سلام خواهرای گلم ۱۲دی تولد پسرمه متن خیلی زیبا احساسی مادرانه میخوام.خودم طبع شعرم خیلی خوب نیست. برای عکسش و استوری اینیستا میخوام. ممنونم

1 Likes

تولدش مبارک عزیزم

انشاالله ۱۲۰سالشه نه ۱۴۰سالشه نه ۱۴۰سال کمه همیشه زنده باشه ،:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خوشبخت شه آقای دکتر شه عروس مهربون برات بیاره اسما جون نوه دار شی :confetti_ball::tada::balloon::confetti_ball::tada::balloon::tada:
:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘:cherry_blossom::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 Likes

منم یاد ندارم شرمنده راستی حالت بهتر شد عزیزم؟

نخوابیدی؟

فدات عزیزدلم شکر بهترم.ولی هنوز،سونو نرفتم

1 Likes

نه یکم نافم درد میکنه نمیتونم بخوابم منم عادت دارم باید رو شکم بخوابم کلافه شدم

1 Likes

انشالله ممنونم گلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: انشالله به زودی دامنت سبز شه خدا ی نی نی ناز بهت بده

1 Likes

انشا الله بهتر شی عزیزم حال روحیت خوبه؟

1 Likes

منم دلم گرفته از دوستان نیلو جان و نی نی ماه چیزی نگفتن برای حلالیتم نمی دونم از دستم دلخورن

1 Likes

حقیقتش نه هنوز گاهی گریه میکنم خصوصا وقتی سونو اولیه که صدای قلبشم شنیدم رو میبینم :pensive:

عزیزم اصلا نگران دوستان نباش حتما حلال کردن این دک عزیز خیلی کم سر میزنن احتمالا نت ندارن نیلوجون که خیلی وقته اصلا سر نزده به مامی گپ

انشا الله خوب شی عزیزم مگه چی شد که سقط شد ببخشید یادت انداختم من فکر کردم مثل جنین من قلبش وایستاده؟

1 Likes

چرا تو نخوابیدی

رفتم ان تی بدم گفتن تو نه هفته جنین مرده

میگم داشتم نگاه میکردم کی منو حلال کرده کی حلالم نکرده؟

برو بگیر بخواب عزیزم نگران ختم هم نباش

شب خوبی داشته باشی عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:

آخ آخ انشاالله دیگه ناراحتی وغم نبینی؟ درکت میکنم به منم همینو گفتن دتر من خیلی آدم بی رحمی بود هیچ وقت یادم نمیره با چه بی رحمی گفت مرگ جنین ختم حاملگی

غصه نخور عزیزم شبت خوش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.