متنفر شدن از همسر

سلام بچها من خونه مامانم شهرستانه هرچند وقت میرم چند روزی می مونم وقتی برمیگردم تا سر کوچکترین مسئله دعوامون میشه میگه دیگه حق نداری بری خونه مادرت یا مثلا خواهرات چی تو گوشت خوندن دیگه بدم اومده ازش خونه پدر شوهرم میشینیم خودش هرروز بهشون سر میزنه توقع داره من نرم الان سه روز باهم قهریم خستم کرده

3 Likes

دلیلش چیه؟همینجوری یهو میاد اینا میگه یا مثلا دلخوری چیزی داره از قبل؟نمیشه ک اینجوری

1 Likes

مردا همه همینن تا میری خونه مامانتو میای یه چیزی میشه میگن چیه پرت کردن تو گوشت چی خوندن ولی هرروزم بری خونه ننه اقا خودشون کیف میکنن حتی یه حرفم درباره اونا بزنی بدشون میاد:smirk:

1 Likes

دلخوری ک نداره باخواهرم هماهنگ میکنیم ک بریم خونه مامانم وقتی میام با کوکترین جرو بحث میگه معلوم نیست خواهرت باز چی تو گوشت خونده یا میگه حق ندارن خواهرو برادرت بیا ن خونه وقتی کم میاره همیشه همینو میگه روانی شدم از کاراش 34سالشه اخلاقش عین بچه هاست

2 Likes

اره دقیقا همینه خونه پدر شوهرم سه طبقه ست طبقه دوم میشینیم یک روز نیست ک نره از ننه بابای خودش خبر بگیره

2 Likes

عزیزم وقتی شما میری حتما حرف پشت سرت میزنن .وقتی بر میگردی باید خیلی مراقب رفتارت باشی و حتی بیشتر بهش توجه کنی .اینجوری دیگه از این حرف ها نمیزنه .
بعد وقتی میگه چی در گوشت خوندن بگو به کسی اجازه نمیدم راجع به زندگیم اظهار نظر کنه و تو بهترینی و‌…
ببین از الکی هم شده باید انقدر باهاش خوب باشی و حرف های خوب بزنی که بهت اعتماد کنه

1 Likes

وا:unamused:بگو چه ربطی داره اونا یادشون به منو زندگیم نیست چیزیم نمیگن مگه چیزی هست ک بخان در موردش نظر بدن اصلا.مگه مث دعوا تو پای خانوادش میکشی وسط؟
شایدم میخاد نشون بده تو باید تحت امرش باشی بعضی مردا خ براشون مهمه که هرچی میگن انجام بشه…هرچی میگن بگی چشم…انگار دوس دارن.
اگر حالا نمیدونم چجوریه خ بحث و جدل دارید این سیاست پیش بگیر رو حرفش نه نیار.

1 Likes

ببین بنظرم تو باید دوری و دوستی میکردی با خانواده شوهرت از اول
خونه اونم حساب کن با خانواده شوهر که فقط یه دیوار مابینتون باشه خیلی کار اشتباهیه
شاید شوهرت اصلا چیزی تو دلش نباشه شاید از طرف خانوادش باشه شاید اینکه م

اصلا چ معنی میده وقتی دعوا میشه پای خونوادمو میکشه وسط

1 Likes

کار اشتباهیه.میگم مگه تو اینکارو میکنی؟
برا اینکه شوهرتو رام کنی با خانواده شوهرت بیشتر در ارتباط باش و اونارو وانمود کن بهتر میخای خودش میاد سمتت.
اینا تجربه دیگرانه ها

اصلا محاااااله که خانوادش باهاش حرف نزنن و پرش نکنن
مثلا اگر تو ۵روز خونه مامانت باشی مطمئن باششششش مادر شوهرت برمیگرده به شوهرت میگه وای پسرم دلم خوشه واست زن گرفتم نون و اب هم بهت نمیده کی کاراتو انجام میده ببین از اول دلسوز بچه مادرشه زن گرفتیم واست که سروساموم بگیری نه اینکه ولت کنه بره دنبال خوشیای خودش و تو رو بیخیال بشه و امثال این حرفا.
این مدلشو دیدم که دارم میگم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.