متفورمین ایرانی بهتره یا خارجی ؟پریود شدم 😓

امروز بعد از یه هفته عقب انداختن پریود شدم میخوام شروع کنم به مصرف متفورمین دکتر ماه قبل واسم تجویز کرد ولی استفاده نکردم بهم متفورمین ۵۰۰ ایرانی داده به نظرتون خارجی بهتره یا ایرانی ؟

خانما اگه راهی واسه لاغری دادین به منم بگین ۸۲کیلو وزنمه مطمئنم به خاطر وزنم تنبلی تخمدان گرفتم و پریودم نامنظم شده :cry::cry:

من رژیم گرفتم و وزنمو کم کردم
ولی باید ایستادگی کنی

فرق نمیکنه
خارجی فقط گرون تره

منم تنبلی تخمدان دارم و۷۲کیلو بودم با خوردن روزی سه تا متفورمین در سه ماه الان ۶۷ کیلو شدم وتخمدانامم بهتر شده

عزیز متفورمین برای لاغری هست؟؟؟؟اخه من شنیدم اوناکه دیابت دارن میخورن

ورزش کن.اب کرفس بخور.چای سبز بخور.از غذای بدون چربی مث سینه مرغ و اب پز لوبیا سبز استفاده کن.باید نخورد و اصولی نخورد.

اسما جون متفورمین برای دیابت هست ولی کسایی که اضافه وزن دارن وتنبلی تخمدان براشون متفورمین تجویز میشه چون این افرادهم مستعد دیابت هستندو متفورمین با کاهش اشتها باعث کم شدن وزن میشه البته کنارش تحرک ورژیم غذایی مناسبم لازمه ومتفورمین غیر مستقیم باعث بهبود تخمدانها میشه عزیزم

تاجاییمه من یادمه و بلدم چون اونا ک تنبلی تخمدان دارن و پلی کیستیک هستن دور تخمدانشون با مساله ی حفظ قند مواجه میشن و قند ها از بین نمیره برا همین احتمال حاملگی کم میشه و پریودشون نامنظم میشه و دیر ب دیر
برای همین متفورمین میدن
ولی من لاغر نشدم باهاش چون هم زمان خیلی میخوردم خخخ

منم اوایل که پرخوری میکردم لاغرنمیشدم ولی باکاهش دادن قندوچربی مصرفیم وزنم پایین اومد البته دکتر من میگفت روزی یه دونه متفورمین تاثیر زیادی نداره باید روزی سه تا بخوری

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.