متخصص زنان در قزوین

سلام خوبی؟نی نی خوبه انشالله؟
من امروز رفتم مطب خانم دکتر ثقفی منو سونو واژینال کرد،
شمارم اینجوری سونو کرده؟

سلام عزیزم.اره هروقت لازم باشه واژینال انجام میده.چیزی بهت نگفت؟؟

1 Likes

چی بگه؟!خیلی کم حرفه آخه اصن زوری باید ازش بپرسی وجواب بده

1 Likes

اره منم میرم حرف نمیزنه.من همش حرف میزنم…وسوال میپرسم

1 Likes

بخاطر پله هاش و وقت کم گذاشتن میخوام عوض کنم دکترمو

هرجور صلاح میدونی عزیزم.ولی الان دیگه دکترا برا کسی زیاد وقت نمیذارن من خودم4،5تا دکتر عوض کردم تا به این رسیدم

1 Likes

مرسی عزیزم،همینکه بزا سونو حاضره واژینال انجام بده اما نفرسته مرکز سونو وپله هاش وکم حرفیش دو دل شدم،شما قبل ایشون پیش چه دکترای دیگم رفتی؟

1 Likes

من پیش جهانی،اذر رضایی کبوتر اهنگ،پاک نیت رفتم ولی از هیچ کدوم راضی نبودم.بازم خودت بهتر میدونی باز تحقیق کن ببین کی خوبه برو پیشش…پله هاش زیاده ولی خب همینکه10تا 10تا نمیفرسته داخل خودش کلی من سقط کردم خونریزی داشتم رفتم پیش اذر رضایی عین خیالش نبود5نفر5نفر میفرسته داخل همه باهم بشینن

1 Likes

منم لکه بینی داشتم گریم گرفته بود تلفنی نوبت نداد تاپول ندم اونجا نشینم،۲ساعت نشستم،دکتر خوبیه خدایی دستش برام خوب بود،مشکل من همون پله وتلفنی نوبت ندادنشه،میخوام برم پیش قربعلی خدابخواد

ایشالا هرجا هستی خدا نگه دار خودتو بچه ات باشه…

1 Likes

پ چرا ما زنگ میزنیم نوبت میده؟؟

1 Likes

من دوبارشم تلفنی نداد گفت حضوری بیا،گفتم منکه پرونده دارم حتما باید بابت پول خیالت راحت بشه که بگی دقیق چه ساعتی بیام

ممنون عزیزم،انشالله خدا مراقب خودت وبچت باشه سلامتی جفتتون بغلش کنی،برا آزمایشو سونودوازده هفته کجافرستاد؟

نه بنده خدا من هروقت زنگ زدم گفت ساعت5مطب باش…

1 Likes

به من گفت یابرو معین الدین یا امینی که من خودم معین الدین وانتخاب کردم ازمایشگاهم خودم میرم شفا اخه هزینه هاش کمتره

1 Likes

ممنون عزیزم بابت راهنماییت:pray::heart:

قربونت عزیزم :heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.