متاهلی یا مجردی

به نظرتون متاهلی بهتره یا مجردی چرا؟؟ :thinking::thinking:

فرقی نداره دوتاش اقا بالاسر داری :frowning_face:

بچه خودته عکس پروفایلت

اجیمه من اولین بچمو باردارم الان

چندماهته

1 Likes

معلومه مجردی بهتره
ادم پادشاهی میکنه خونه باباش
میخوره و میخوابه یکی مدام بهش سرویس میده
هرجا ام دلت بخواد میری
اما دنیای متاهلی فرق داره. یک دنیا مسئولیت رو دوشته

4 Likes

والا درس نمیدونم یه جا نوشته 6 ماه یه جا 5 ماه واسه همین کسی بپرسه به هفته میگم :sweat_smile:

البته بستگی داره تو خونه پدر چطور بگذرونی مادر داشته باشی راحتی یکی مثل من که از بچگی مادر نداشته طعم لذت تو خونه پدر رو اونطوری که باید نچشیده هرچند چیزی واسم کم نذاشتن ولی خب من فعلا توخونه شوهرپادشاهی میکنم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

موافقمممممم :sob:

1 Likes

به نظر منم مجردی بهتره ولی با نظر فاطمه هم موافقم

فقط مجردی.اخخخخخ که الان چقدر حسرت اون دوران رو میخورم.اگر به عقب برمیگشتم هرگز،ازدواج نمیکردم

1 Likes

مجردی لذت مادر شدن رو هم نمی چشیدین که :lying_face:

شدیدا موافقم،منم مجردیرو بیشتر دوست داشتم،از هفت دولت آزادی،نگران بالاپایین شدن هیچی هم نیستی،واااااالا

1 Likes

دقیقا موافقم عزیزم

1 Likes

مجردی خیییلی بهتره

1 Likes

بنظرتون آقایونم مجردی رو بیشتر دوس دارن ؟؟؟

نمیدونم ولی همسرم ازوقتی منوگرفته کل موهاش سفیدشدن :joy::joy::joy::joy:

3 Likes

به نظر من متاهلی
البته خونه بابام هم خیلییییییی خوب بود هرچی میخواستم دراختیارم میزاشتن ولی پیش همسرم خیلی آرامش دارم هرجا بخوام میبرم هرچی بخوام میخره کلا از وقتی ازدواج کردم دنیا خیلی واسم قشنگ تره

خخخخخخ

1 Likes

نمیشه بگی مجردی بهتره یا متاهلی هر کدوم یه مزایایی دارن یه معایبی .مجردی یخورده آزاد تری و مسئولیت آنچنانی نداری اما متاهلی مسئولیت بیشتر میشه .به نظر من اگه طرف به اندازه کافی از جوونیش استفاده کنه بعدم با یه آدم خوب ازدواج کنه هردوتاش براش خوبه .اما اگه قراره با یه آدمه بی خود به درد نخور ازدواج کنی مجرد بمونی خیلی بهتره

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.