مایع آمنیوتیک 40 MM

س خانم حکيمي عزيز…اومدم اهواز بيمارستان امام خميني ر.ه…متخصص گفتش ک مايع آمونتيک 40mm نرماله…گفتش چيزي نيست.

اومدم ي بيمارستان ديگه ک مطمئن بشم،ماما گفتش اينجانوشته Amniotic Fluid Adequate DVP=40mmيعني نرماله .

آره نرماله

سلام عزیزم
خداروشکر :rose:

ممنونم ازاينکه خودشما بيشتر منو ازنگراني دراوردين…عزيزمي خانم حکيمي خدا خيرتون بده. :rose:

1 Likes

:rose:

خواهش می کنم عزیزم
من که شما رو بیشتر نگران کردم :sweat_smile::sweat_smile: گفتم کمتر از حد نرماله. ببینید نمیشه به اینترنت اعتماد کرد :face_with_raised_eyebrow: من از سایت های دیگه دیده بودم عدد نرمالشو

1 Likes

:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

1 Likes

اخه مارال جون گفتن نرماله من متوجه نشدم فکرکردم شماجواب دادين و گفتين نرماله :smile:

1 Likes

حالا آخرش نرمال هست یا نیست؟ :joy:

گفتن 40 نرماله…فقط خدا کنه تاماه آخر ک دوهفته مونده کم نشه

خانم حکيمي بنظرتون اگه وارد ماه نهم شدم ضروريه سونو بدم يا ن؟نگرانم ازاينکه مبادا مايع کم بشه…دوهفته ديگه مونده تاماه نهم…

بین هفته‌های 30 تا 34 بارداری بهترین زمان برای انجام سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی در سه ماهه سوم بارداری است. در این وضعیت جفت مقابل رحم قرار می‌گیرد. بین هفته‌های 34 تا 36 بارداری سونوگرافی ممکن است برای تعیین سلامت نوزاد انجام شود. سونوگرافی در این ماه بیشتر به این دلیل انجام می‌شود که مطمئن شویم بندناف دور گردن رحم قرار نگرفته و سلامت جنین تضمین شده است. ریه جنین در حال حاضر به‌طور کامل توسعه یافته است و او آماده است

ممنونم عزيزم . اگه بهداشت ازم خواست انجام ميدم

1 Likes

خداروشکر

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.