ماه چهارم بارداری

احتمالا دیگه کم کم کسی شما رو ببینه متوجه بارداری تون بشه. ماه چهارم بارداری می تونه دوران خوبی برای شما باشه چون هم شکم تون در اون حد بزرگ نشده که آزار دهنده باشه و هم عوارض بارداری کمتر شده.
شما این ماه رو چطور می گذرونید؟
احتمالا تا الان جنسیت جنین تون مشخص شده. فرزند دلبند شما دختره یا پسر؟

• هفته هجده بارداری
  • هفته نوزده بارداری
  • هفته بیست بارداری
  • هفته بیست و یک بارداری
6 Likes

یعنی از هفته هجده تا بیست ویک جزو ماه چهارمه؟؟:thinking: من فکر میکردم از هفته چهاردهم تا هفدهم ماه چهار باشه!!!

1 Likes

من که شکمم خیلی امده جلو امثرا به من میگن انگار ماه ۵ ام هستم البته هفته ۲۰ ام بارداری هستم و عزیز و نفسم پسر هست ولی همه این ها به کنار سالم و سلامت باشه و کم کم هم باید برم خرید واسه شاه پسر :heart_eyes:

1 Likes

بسلامتی …ایشالا ک زایمان خوبی داشته باشی و گل پسرت صحیح و سالم ب دنیا بیاد

1 Likes

اخه عزیز ماه بارداری از روز اول پریودی حساب میشه در صورتی که ۲ هفته اول لقاحی صورت نگرفته و دقیق هم روز لقاح مشخص نیست

1 Likes

سلام . طبق سونوی ان تی من امروز سیزده هفته و سه روزه هستم . میخواستم بدونم مسافرت برام ضرر داره یانه؟؟؟؟؟؟؟ با توجه به این موضوع که دکترم در هفته دوازدهم گفت جفتم پایینه که تا هفته های بعد بالا میره

عزیز به نظر من اگه خیلی ضروری نیست نرو دکتر هم بری خواهد گفت با مسیولیت خودت ولی هر ۲ ساعت یک بار پیاده بشی و کمی راه بری بعدش سفر تو ۳ ماهه دوم مجوز داری یعنی شما هنوز سه ماهه اولی

تو اينترنت ك نوشته از هفته چهارده اول ماه چهاره ؟؟
چهارده تا هجده چند هفته فرقشه ك :thinking::thinking::thinking:

اخه هفته صفر تا چهار رو معمولا صفر حساب میکنن
اما دکتر من ک از پریودی شروع کرد ب شمارش
ماه رو وللش
مهم هفته س

اره اخه واسه سه ماه دوم ميخاستم بدونم
خودشون يه جدول دادن سه ماه دوم از هفته چهارده شروع ميشه :thinking:
دكترمن از سونو حساب ميكنه

الان مثلا ميخاي مشخصات جنين رو ازتو نت بخونى از هفته اول پريود حساب ميكني ؟

اره عزیزم

سلام
من تازه واردم و هفته 17 هستم

سلام یه سوال خواهرا واسه تعیین جنسیت هفته چندم میشه رفت سنو؟

16 هفته

مرسی عزیز💙

عه
ماه اول که ۱تا۴
۵.۶.۷.۸ هفته میشه ماه دوم
۹.۱۰.۱۱.۱۲ هفته میشه ماه سوم
۱۳.۱۴.۱۵.۱۶میشه ماه چهارم
.
چی شد الان؟؟؟؟؟؟؟؟

من هفته ٢١هستم و بچم پسره💕

سلام گلم بسلامتی مبارک باشه :blue_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.