ماه هفتم و اضافه وزن

عزیزای دلم خوبید خیلی دوستتون دارم خواستم بدونم من وزنم بالا رفته ماه هفتم هستم دکتر بهم گفته باید وزنما کم کنم اخه چیکار کنم خب راه که میرم از ربع ساعت بیشتر که میشه بالای باسنم سمت چپم درد میاد و نمیتونم ادامه بدم .خوراکمم کمتر کردم ولی وزنم میره بالا توراخدا یه راهنمایی کنید منو ممنونم از همگی:heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

سلام عزیزم
به نظر من نباید وزن کم کنید فقط باید مراقب باشید وزن تون بیشتر نشه

اخه چیکاررر کنم پس

سعی کنید همه چیز رو به اندازه مصرف کنید و تا جایی که می تونید پیاده روی کنید طوری که بهتون فشار نیاد و خسته نشید. کلا فعالیت های روزانه تون رو داشته باشید در کنارش یکم پیاده روی کنید همون یک ربع تا نیم ساعت خوبه

1 Likes

عزيزم خوراكى هاى مقوى مثه مغزيجات بخور كه به جنين بره حالا بعداز زايمان وزنت كم ميشه نگران نباش

باشه عزیزم اخه میدونی یه مشکلی که دارم اینه وقتی گرسنه میشم دلم میخاد همه چیز بخورم انگار یه پرخوری گرفتم بخدا دست خودمم نیست هی به بخودم میگم نه نمیخورم ولی یهو میبینی چهار پنج تا بامیه و زولبیا را خوردم متاسفانه:confused::confused::confused:بعد پشیمون میشم:expressionless::expressionless::expressionless:

باشه گلم

1 Likes

از قند مصنوعی مثل شکر و قند و از این جور شیرینی ها اصلا نباید استفاده کنید

1 Likes

عزیزم نمی دونم چقدر دکترتون توصیه ی منو تایید میکنن، ولی اگه برنج رو موقتا حذف کنید، خیلی موثره، برنج و ماکارانی نخورید.ولی نان سبوس دار حتما بخورید.پروتیین بیشتری مصرف کنید، چون موجب سیری بیشتری میشه.و کمتر گرسنه میشید.

1 Likes

دکتر به من گفت نوشیدنی قندی و برنج معمولی اصلا نخور.برنج قهوه ای خوبه، ولی اونم با احتیاط.نمک کمتری مصرف کن، فشارتو حواست بهش باشه.و البته من نمی دونم چقد تاییدمیکنن، ولی من چای سبز خوردنمو تو بارداری قطع نکردم.چای سبز در کاهش وزن خیلی موثره.ولی کمتر باید مصرف بشه در بارداری.

باشه گلم ممنونم انجام میدم:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

قربانت

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.