ماه هفتم بارداری

فقط سه ماه دیگه مونده تا کوچولوی دوست داشتنی تون رو در آغوش بگیرید، فرزندتون که حسابی مشتاق دیدن شماست و هی لگد می زنه، به الگوی ثابتی در مورد تعداد لگدهایی که میزنه رسیدید؟

اگر RH شما منفی باشد پزشک در این ماه به شما آمپول روگام تجویز میکند تا از عوارض جلوگیری شود. شما ارهاش تون مثبته یا منفی؟

این ماه رو چطور می گذرونید؟

• هفته سی و یک بارداری
  • هفته سی و دو بارداری
  • هفته سی و سه بارداری
  • هفته سی و چهار بارداری
2 Likes

سلام …من تو هفته ی ۳۲وزن نی نی رو گفتن۱۸۰۰…چطوره به نظرتوون؟؟من ک خودم خودسرانه قرص پریناتال رفتم گرفتم دارم استفاده میکنم اخه دوس دارم نی نی مون تپلی شه😂

1 Likes

سلام تاثیرداشت؟چندماهه مصرف کردین؟

من ازپنج ماهگی خوردم این قرص باز هفته ی ۳۲ رفتم سونو ۱۸۰۰ بود بچم

عه جدی؟ولی من به این فکرم که حتما باخورذن این قرصا وزنش بهتر میشه ؟؟نی نی تون وقتی به دنیااومد چندبود؟؟

1 Likes

من الان تو ۳۴هفتم …تقرییا یکی دو هفتس استفاده میکنم .اشتهام تغییر کرده بیشتر گشنه میشم

1 Likes

سلام من الان 31هفته 4روز هستم از این قرصها هفته ای دو تا میخورم.برای بچه اولم هم همینطور بود بدنیا که اومد سه کیلو و دویست بود خوب بود وزنش.بچه خیلی تپل باشه زابمان سخت میشه

هنوز بدنیانیومده ۳۴ هفتمه

دوستان شما تاریخ زایمانتون کی هست؟

منم وارد ماه هفتم شدم و تاریخ زایمونن ۹ اردیبهشته :heart_eyes:

من امروز سونو بودم 17فروردین تاریخ زدن.بچه بریچ بود خدا کنه بچرخه بتونم طبیعی زایمان کنم.دعا کنین

من هرروز دارم میخورم …ولی دیکه مولتی ویتامین هایی که بهداشت میده نمیخورم…اشکال نداره؟؟؟

واای من باز دوس داشتم بریچ باشه و سزارین شم …ولی سفالیک بود خیلی میترسم خیلی استرس دارم واسه زایمانم

راستش من از بهداشت چیزی نگرفتم ولی عیبی هم نداره نخوری.این قرص ها اشتها رو خیلی زیاد میکنه

من یه دختر سه ساله دارم اونو طببعی زایمان کردم با اینکه سرایط سزارین رو داشتم دوست داشتم طبیعی باشه که خدا رو شکر شد.الان غصم گرفته اگه بخدا سز بشه برا من خیلی سخت میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.