ماه های تولد و خصوصیات اخلاقی🤔

مردا بهمن به شدت درونگرا هستن .احساساتشون رو نمیتونن بروز بدن و تصمیم های ناگهانی هم زیاد میگیرن

3 Likes

شوهرم آذری . دلسوز .مهربون . خیلی زود عصبانی میشه ولی زودم آروم میشه .حساس . ولخرج .اصلا هم گول نمیخوره

2 Likes

منم آبانیم بهم بدی کنن هیچ وقت هیچ وقت فراموش نمیکنم به سختی میبخشم . اما کینه ای نیستم و تلافی نمیکنم

3 Likes

من فروردینم زود:rage::rage:میشم:woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:
احساساتی و زودم ناراحت میشم در کل آدم شیرین و مهربون و مظلومی هستم:upside_down_face::upside_down_face:

3 Likes

اییشش نخیرشم اصلنم اینطورنیییس:relieved::relieved::relieved::relieved::relieved::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
فدای تو عزیزم:heart:همچنین گلم:heart_eyes::heart:

2 Likes

اره دقیقا همین جوریه

1 Likes

اره جونه عمه ات:joy::joy::joy:

2 Likes

همسرم آذر، خیلی به زبون منه، لازمه بگم فلان چیز خوب نیست یا انجام بده یا نده، دقیقا عین گفته ام عمل میکنه، حالا خدا کنه خوب بگم و به نفع خودم بگم یا به ضرر خودم، در هر صورت همونو قبول میکنه و طبق حرف من رفتار میکنه و حرف میزنه.
خودمم مردادم و گاهی جو میگیرتم و حرفی رو میزنم که کاملا به ضرر خودمه و همسرم طبق همون حرف و همون موضوع باهام برخورد میکنه.

3 Likes

عه چه جالب:heart_eyes:منم خردادیم شوهرم دیماهی:grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

:crazy_face::crazy_face::joy::joy:

2 Likes

وااایی جدییی:heart_eyes::heart_eyes:چههه جاااالب:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

توام خصوصیاتتونو بنویس:heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

خب من که خلم:joy:اون از من خلتر:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

آرره فردا هم تولدشه:grinning:

2 Likes

زنهای مرداد دوست دارن رئیس باشن و روی پای خودشونن.

1 Likes

نامزدت چی؟ قلقش چیه از زرنگیات بگو:joy:

پس قلقشو میدونی عزیزم خوشبخت باشید

1 Likes

ملمونم :joy:

1 Likes

پس در نتیجه همه مردا عصبی که بشن باید ساکت باشیم تا آروم شن:sweat_smile:

:thinking: نامزدم خردادیه . خیلی مهربون و دل رحمه یه جاهایی خیلی به تعریف و تمجید لازم داره . خیلی انتقاد پذیره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.