ماه های تولدی که مناسب ازدواج با هم هستن

به نظرتون کدوم ماه های تولد مناسب ازدواج با هم هستن؟

شما به طالع بینی اعتقاد دارید؟

خخخخ من که نمیدونم عقدم بهمن بود عروسیمم اردیبهشت

1 Likes

نه منظورم اینه که آدم های کدوم دو تا ماه مناسب ازدواج با هم هستن؟

اهااا خخخخ ما هر دو شهریوریم :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

شهریوری ها با هم می سازن؟ :wink::wink:

1 Likes

والا ما که خیلی خیلی خوبووو سازگاریم باهم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: از نظر خودمون بگم سازگارن

1 Likes

منم فروردین شوهرم دی هستشو متوسطیم من عنصرم اتش وشوهرم خاک بله حناجون خیلی مهمه متولدکدوم ماه باکدوم ماه ازدواج کنه مال من آذربودش که بعدازدواج فهمیدم😀

2 Likes

ماله منم هر دومون مردادی هستیم الان چی میشه ماکه مثه موش و گربه هستیم هردومونم اگه لج میکنیم حرف فقط حرف خودمونه ولی قهرامونم یه دقیقه طول نمی کشه…یعنی الان خصلت مردادی ها اینجوریه یا فقط ما اینجوری هستیم…ولی در کل یاد گرفتیم که چه جور باهم بسازیم دیگه هیچ مشکلی هم نداریم

2 Likes

من اولش معتقد بودم
اما الان میبینم نه درست نبوده طالع بینیش

1 Likes

شماو همسرت کدوم ماهید

من شهریور
همسرم اذر

خب طالعتون چیه

نوشته بود خیلی این دو ماه بد هستن ک باهم باشن
اما خیلی خیلی بد نیست برای ما این قضیه
ا

پس ماله منم یه نگاه بنداز

اخه الان ندارم
قبلا که نامزد بودم دیده بودم
:sweat_smile:

چی بگم من نمیدونم بعضی وقتا به طالع بینی اعتقاد دارم بعضی وقتا هم همه چی عکس درمیاد

منم ندارم چیکار کنم

الان رفتم سرچ کردم برات
مرداد با مرداد : ( خوب ) صفات مشترک خوب باعث تقویت پیوندشان خواهد بود

پیوند میان متولدین مرداد با یکدیگر همانند پیوند سایر ماه های مشابه با یکدیگر، باعث تشدید صفات مثبت و منفی آنها می شود که اگر بتوانند در رابطه با خصوصیات منفی خود کمی خویشتن داری نشان دهند و برعکس، صفات مثبت همدیگر را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهند به خوبی می توانند زندگی خود را سروسامان دهند. متولدین مرداد کمی سلطه طلب و مغرور هستند و درنتیجه در زندگی مشترکشان ممکن است در موارد مختلف برای کسب برتری با هم به کشمکش و مبارزه بپردازند.

آنها هردو نیاز شدیدی به این دارند که از طرف مردم مورد ستایش و تمجید قرار گیرند و به هر حال مورد توجه باشند و این مورد هم می تواند آنها را به رقابت طلبی با یکدیگر مجبور کند. ولی به هر تقدیر، آنها با کمی صبر و تحمل و بردباری می توانند زندگی در کنار یکدیگر را با سعادت و نیکبختی همراه کنند

اره همه صفاتمون عین همه اولاش یکم به این خاطر مشکل داشتیم میگفت چرا همه چیت مثه منه من مردم نباید اینجوری باشی منم میگفتم نه تو مثه منی من زنم نباید مثه من باشی الانم هردومون باهم خیلی خوب میسازیم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.