ماه عسل پنج نفره

خانوما کسی از شما هست که ماه عسلشو با خانواده ی همسرش باهم رفته باشن؟؟؟یا تو اطرافیانتون دیدین؟؟؟؟

1 Likes

ما که عروسیمون تهران بود خونم مشهد وقت نشد بریم ماه عسل بعدشم زود باردار شدم و بچه اومد هنوزم منو ماه عسل نبرده :joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl:

4 Likes

خب اگر راضی نبودی نمیرفتی میگفتی بعدا بریم.

عزیزم شما با خانواده شوهر رفتید ماه عسل؟ :woman_facepalming:t2:

خخخخخ داستان یجوری شد که نشد بگم نه مادرشوهرم. برگشت گفت مسافرت تنهایی خوش نمیگذره با دایی اینا برین (یعنی دایی همسرم )خخخ اونام آماده اومدن خونه مابا پسر کوچیکشون …و ماهم اماده بودیم و راه افتادیم برا مسافرت …خخخخ

خانواده خودش که نه داییش و زنداییش و پسر داییش. ولی بازم هیچ فرقی نداره چون که ماه عسل فقط مخصوص زوجه !نه عروس و داماد به همراه خانواده !!!

1 Likes

بگو اون حساب نبود یبار دیگه ببر

1 Likes

اینسری عموشینا میان :joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy:

2 Likes

احتمالا این سری میگن دوتا خانواده کیف نمیده باید چنتا خانواده باشیم :smiley:

1 Likes

عزیزم چرا شما موافقت کردین باید همون لحظه همسرتون میکشیدی کنار وبهش میگفتی که ماه عسل یعنی سفر دونفره نه سفر خانوادگی واقعا من موندم شما نتونستی مخالفت کنی همسرت چرا چیزی نگفت :persevere::rage:

1 Likes

عجب :thinking:
آدمای جالبی هستن کلا

اره بابا فک و فامیلشون زیادن ماشالله ما تا پنجاه سالگی هم هر شیشماه یبار بریم ماه عسل اینا فامیلاشون تموم نمیشن

حالا رفتن اومدن تموم شده ازین سفر دونفرها زیاده غصه نخور.
عوضش برات خاطره ساز شد

همسرمم پیش داییش روش نشد چیزی بگه چون ما آماده بودیم چمدونمون وسط پذیرایی بود و لباس پوشیده بودیم که اونا اومدن اگه میگفتیم نمیریم یجوری میشد… تو عمل انجام شده قرار گرفتیم

1 Likes

خخخخخ خودمم یادم میوفته خندم میگیره قیافه ی همسرم دیدنی بود ابروهاش رفته بود بالا و دهنشم باز مونده بود …!

وای چه ادمایی پیدا میشن .اونا خودشون یعنی نمیفهمن ماه عسل دونفرس .اگه شمام دعوت میکردین اونا نباید میومدن .اخه چرا انقدر رو میدین .من با همسرم ماه عسل رفتیم کیش . ولی چه دوران عقد چه بعد عروسی خیلی مسافرت دونفره رفتیم .نمونش ماه پیش رفتیم مشهد با ماشین خودمون جا هم داشتیم زنگ زدیم خداحافظی کنیم از خانواده شوهرم بعد خواهرش گفت وای از امام رضا بخواه منم بطلبه منم خیلی دوست دارم برم مشهد شوهرمم برگشت گفت مسافرت ما دونفرس وگرنه میبردیمت چون من قبلش بهش گفته بودم من میخوام دوتایی بریم

نمیدونم چرا اینطورن …مادرشوهرم نگرانی رو بهانه میکنه …مثلا من خیلی دوس دارم برم کربلا به همسرمم گفتم که منو ببره دوس دارم دوتایی بریم اما مادرشوهرم همش میگه اگه اتفاقی براتون بیوفته چی !

وا چه مادر شوهری .میگفتی نه قرار نیست اتفاقی بیفته این همه میرن ماهم میریم میایم .از الان بخوان انقدر دخالت کنن تا آخر باید گوش به فرمانشون باشی

:slightly_smiling_face: چی بگم والا بخاطر همسرم دارم همه چیز و تحمل میکنم …اگه خدا کمکمون کنه و بتونیم جدا شیم خیلی از دخالتها کم میشه

انشالله که همون بشه که میخواین .ولی فکر کنم دلیل دخالتاشون سن کم پسرشون باشه که همش میخوان نگرانش باشن .کلا ادم بتونه مستقل زندگی کنه و روپای خودش باشه هر چند خیلی سخته اما بهتره .قدر زندگیو بهتر میدونن میتونن واسه زندگیشون خودشون تصمیم بگیرن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.