ماه عسل و عروسی تو کرونا میشه راهنماییم کنید

بچه ها من به خاطر کرونا از جشن عقد و عروسیم گذشتم گفتم بعدا میگیرم نامزدیمونم طولانی شده نمیتونیم بیشتر صبر کنیم.
به نظرتون تو این وضع کرونا بعد عقد برم ماه عسل یا از اینم بگذرم؟ :pensive:

1 Likes

منکه میگم کمی صبر کن
والا من چی بگم چندین ساله هنوز نرفتم سر خونه زندگیم… یکسال دیرتر برو اما با عروسی و محقق شدن رویاااات

1 Likes

آخه نامزدیم نه میتونیم پیش هم بمونیم نه چیزی به صد نفر باید جواب پس بدیم واسه هر کارمون همه چیزامونم تکمیل شده تقریبا مبل و فرش و پرده مونده فقط. سختمونه دیگه نامزدی‌. دنیا هم بهم ثابت کرده نمیخواد رویا های من و محقق کنه … ببخش اگه با حرفام انرژی منفی میدم دلم گرفته

1 Likes

عیبی نداره عزیزم… منفی نباش گلم خداروشکر که تنتون سالمه و رابطتون با هم خوبه ک ب کنار هم بودن مشتاقید عزیزم

ی راه دیگه هم هس اینکه بی سر و صدا و ماه عسل برید خونتون و ان شالله بعد از کرونا یه جشن بگیرید و یا هزینشو بدید یه مسافرت توووپ برید کل حسرتتون از بین بره
دنیا نمیخواد ارزوتو براورده کنه خب به درک😍تو کوتاه نیاااا کم نیارررر

1 Likes

همین تصمیم رو گرفتم ولی از ماه عسل هم میترسم به خاطر شرایط این ویروس لعنتی

1 Likes

میگم ک بذار بعد از کرونا مسافرت بی دغدغه برو

1 Likes

آهان الان دوباره خوندم متوجه شدم:sweat_smile::face_with_hand_over_mouth: مرسی عزیزم احتمالا همین کارو بکنم

1 Likes

الهی خوشبخت بشی ننه

ببین گلم منم مراسم نگرفتم چون کروناهه براهمین قرارشد کرونا ک رفت انشالله لباس سفیدمو بپوشم مهمونامم دعوت کنم ک هیچ خطری ن جون خودمو ن بقیرو تهدید کنه شما از من میشنوی عقدکن لباس بپوش ارایشگاه برو عمارت کلیپت هم درست کن ولی خلوت ک اتفاقی خدای نکرده افتاد نگن تقصیرفلانی شد

1 Likes

آره عزیزم خودمم همین کار مد نظرمه نه جشن عقد میخوام بگیرم نه عروسی عقد فقط مامان بابا و یکی دو تا از خواهر برادرا خیلی خلوت، برای ماه عسل موندم نمیدونم چی کار کنم برم یا نرم ؟

ماه عسل هم بذار بعد کرونا چون بری کلی استرس دارید جفتتون هم هزینه میکنید هم نمیشه بری مغازه یا دائم باید دستت استریل کنی یا ببینی کی فاصله رعایت میکنه ببینی کی عطسه کرد همش دورازجون کوفت ادم میشه هیچی از سفرهم نمیفهمه بذار بعد این کرونا

1 Likes

آره دقیقا از همیناش میترسم پس ماه عسل هم نمیرم😆 تو چه داستانی افتادیم ماها خداییش در حقمون ظلم شده. ولی اشکال نداره اینم میگذره واقعا نمیشه کاریش کرد پس باید باهاش کنار بیایم.
شما الان خونه خودت رفتی؟

اره عزیزم من خونه خودمم بالاخره پیش میاد گلم مهم زندگی و خوشبختیه

برو حتما یه مسافرت دو نفره که چیزی نیست همه چی را رعایت کن فقط

دایی من دوعفته پیش عروسی گرفت کلا سر جمع ۷۰ نفر ی باغ گرفت بود ک هر میزی با میز دیگ سه متری فاصله بود یعنی هر میز ی خانواده بودن میوه ام تو خونه بسته بندی کردن شام هم ی دایی دیگم اشپز اون بهداشتی اوکی تو یک بار مصرف سرو کرد خیلی خوب بود انقدم خوش گذشت

نه نرو چون اصلا بهت خوش نمی‌گذره بس که استرس هست

سلام عزیزم.
میدونم که گرفتن مراسم پیامدهای خوبی نداره از جمله اینکه الآن میریزن همه رو دستگیر میکنن.
هر جا بری الآن امن نیست.خودت اذیت میشی.
میتونی کمی صبر کن وضعیت بهتر بشه بعد برید خوش بگذرونید.
پول رو هم فعلا از شوهرت بگیر یکم بذار کنار باقیشو طلا بخر بذار واسه پس انداز😉

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.