ماه سوم و مصرف کلومیفن

سلام . من ماه سوم اقدامم نگرفت دکتر رفتم قرص کلومیفن داد از 5 پریودی تا دهم بخورم بعد نزدیکی داشته باشم … خوبه ؟؟ کسی جواب گرفته

سلام عزیزم
شما چند سال تونه؟ سونوگرافی انجام دادید؟ مشکل تخمک گذاری دارید؟

28 سالمه . ماه سومم هیچ مشکلی ندارم فقط برا تقویت گف بخورم گفتم زودتر باردار بشم

عزیزم به شدت کار اشتباهی می کنین
چون اگر مشکل تخمک گذاری ندارید ممکنه فولیکول ها به کیست تبدیل بشن و برای بارداری دچار مشکل بشید
شما توی بهترین سن برای بارداری هستید اجازه بدید بدن تون روند طبیعیشو طی کنه تا یک سال برای بارداری تلاش کنید اگر نتیجه نگرفتید از دارو استفاده کنید زیر نظر پزشک. در خارج از کشور پزشکان تا دو سال فرصت میدن تا بارداری اتفاق بیفته اگر نشد از دارو استفاده میکنن. دارو اصلا چیز خوبی نیست در صورت نیاز و بروز بیماری به خاطر این که فواید استفادش از مضراتش بیشتره دکتر تجویز می کنه

اگه استفاده کنم بعدش حتما باید سونو برم و امپول بزنم ؟؟ میشه راهنمایی کنین

بستگی به نظر پزشک تون داره بعضی مواقع نیازی به آمپول نیست اما بهتره سونوگرافی انجام بدید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.