ماه دوم بارداری

این ماه احتمالا درگیر عوارض تغییرات هورمونی ناشی از بارداری باشید. تهوع ممکن است به سراغ تان بیاید. احتمالا در این ماه یه سونوگرافی برای بررسی سلامت جنین تان و تشکیل شدن قلبش انجام داده اید. شما این سونوگرافی رو در هفته چند بارداری انجام دادید؟
شما در این ماه چه نشانه ها و مشکلاتی داشتید؟

• هفته نه بارداری
  • هفته ده بارداری
  • هفته یازده بارداری
  • هفته دوازده بارداری
4 Likes

من یبار هفته 6 رفتم و خداروشکر خوب بود و قراره دوباره هفته 8 برم برای سونو.

منکه هنوز نرفتم الانم ۷هفته و۶روزمه

چرا نرفتی هنوز؟منم هفت هفته و 6 روزم:heart_eyes:

البته با نظر سونو هفت هفته و شش روز حساب خودم امروز شدم 8 هفته ،یک روز اختلاف نظر داریم

دوباره شنبه باید برم

شنبه نوبت دارم قراربودامروز برم ولی جواب ازمایشام درنیومد شنبه باجواب ازمایشم میرم‌ دکترکه سونوبنویسه

انشالا به سلامتی.منم شنبه باید برم…ازمایشهای اول بارداری منظورته؟قند و …

اره چکاپ کامل

منم هنوز نرفتم.چقد طول میکشه جوابش آماده بشه؟

واسه من ۱۰روز طول میکشه

چه طولانی.من فکر میکردم 4 شنبه برم تا شنبه آماده میشه

نه فک نمیکنم اخه چکاپ کامل همه چیتو نشون میده

من هفته نه بارداری رفتم .البته دکترم حساب کرد گفت سه ماه اول بارداریمه و منو برای غربالگری فرستاد که رفتم سونو دکتر گفت هنوز زوده و هفته نهم هستم بچم کامل سالم‌بود وخداروشکر هیچ مشکلی نداشت همه ی وضیعتش کاملا طبیعی و نرمال بود

سلام کدومتون بعد اقدام ب بارداری لک بینی داشتین من الان ۷ روز از پرییودیم میگذره لک بینی دارم خیلی کم

سلام من هفته نهمم خیلی حالت تهوه دارم خیلی ام کمر درد به قدر حالت تهوه دارم اب هم میخورم استفراغ میکنم چی کار کنم

من 10مهر رفتم اولین سونو…بهم گفت هفته دهم هستم و صدای قلبشم شنیدم و گفت همه چی نرماله درحال حاضر

کشک بخور…کشک حالت تهوع رو کاهش میده

من دوروز لک دیدم و بعدش کلا قطع شد و رفتم ازمایش خون دادم مثبت بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.