ماه اخر بارداریم اخلاقم با خانواده ام عوض شده

خانما سلام …من هفته ی35بارداری هستم رفتارم با پدر و مادرم بد شده تا چیزی از شوهرم میگن زود جواب میدم و نمیتونم خودما کنترل کنم خیلی بشدت ناراحت هستم که اونا را ناراحت میکنم توراخدا بگید چیکار کنم اینجوری رفتار نکنم الان پدر ومادرم باهام قهرن نه قهره قهرا نمیدونم چه جوری بگم باهام سرد حرف میزنن و زیاد محل نمیزارن خیلی ناراحتم بچه ها

1 Likes

خب چرا خانوادت باید از شوهرت بد بگن کار اونام اشتباهه تو الآن داری مادرمیشی شوهرت پدربچته خانوادت باید رفتاربهتری داشته باشن باهاتون بنظرم توکارخوبی میکنی که پشت شوهرت درمیای اینجوری دیگه به خودشون اجازه نمیدن حرفی بزنن.کم کم همه چیز عادی میشه بچت که دنیا بیاد خانوادت باهات خوب میشن دوباره غصه نخور

2 Likes

بهترین کار اینه با مادرت حرف بزنی از وضعت بگو براش بخاطر شرایطی که داری یکم رعایت کنن بالاخره مادر درک میکنه

1 Likes

چی بگم والا تا چیزی میشه شروع میکنن ایرادهای شوهرما خب منم ناراحت میشم :expressionless::expressionless::expressionless::frowning::frowning::frowning::frowning::frowning:

1 Likes

مادرم کوتاه میاد ولی بابام بحثا کش میده حتی سرمم داد میزنه و پرخاشگری میکنه که چرا از شوهرم طرفداری میکنم :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:

تمام بحثمون اینه که چرا از شوهرم طرفداری میکنم اخه خانما من کار اشتباهی میکنم که طرف شوهرما میگیرم

واای منم قبلا این مشکل شمارو داشتم البته باردار نبودم اون موقع…بعد چند ماه ک میرفتم بحثمون میشد من مامانم ‌خیلی بهم گیر میداد حالا خیلی وضع بهتر شده چون سریع گریم میگیره مامانم دفه اخر گفت جرات نمیکنم چیزی بهت بگم سریع گریه میکنی جگرم میسوزنی منم بخودم قول دادم هرچی گفت اصلا جواب ندم و سکوت کنم…منم الان ۳۶

1 Likes

کار اشتباهی نمیکنی ولی باید همیشه میانه باشی…واقعا بعضی وقتا حق با پدر مادر بعضی وقتام حرف زور میزنن :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

اره منم همین طور ولی من جواب میدم خودمم دوست ندارم ناراحتشون کنم بخدا

عزیزم بسلامتی زایمانت چند هفته زده واست سزارینی یا طبیعی

منم قبلا مث شما بودم حتی داد میزدم بعدش کلی پشیمون میشدم تو تنهایی براشون گریه میکردم ولی واقعا جدی تصمیم گرفتم ک خودمو کنترل کنم و هرچی گفتن فقط سکوت کنم

چی بگم والا :confused::confused::confused::confused:

من زایمانم زده ۱۴ مرداد…ولی احتمالا دیرتر زایمان کنم طبق حساب کتاب خودم.طبیعی میخوام زایمان کنم ولی شدیدا میترسم

طبیعی واااااییییی:persevere::persevere::persevere::persevere:خیلی میترسم من

انشاالله بسلامتیی عزیزم

من کلاسای آمادگی زایمانم رفتم فعالیم خیلی زیاده ورزش ک آموزش دادنم انجام میدم ولی ب هرحال درد باید بکشیم

ممنونم شمام همینطور عزیزم

زایمان طبیعی واقعا عالیه.من ۲بار تجربه کردم اصلا نگران هیچی نباشید،درد داره ولی خیلی شیرینه،موقع زایمان دادو فریاد نکنید چون بی جون میشید

البته ببخشید دخالت کردما

سلام عزیزم
بهتره اگر حرف حق میزنن شما هم تاییدشون کنید و بگید حق با شماست من باهاش صحبت می کنم
اما با زبون خوش بگید که دوست ندارید ایرادای شوهرتون رو بگن.
انشالا زایمان خوبی داشته باشید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.