ماهی یکبار اقدام برای بارداری 😏😏

سلام به همگی
اقدام برای بارداری ام
اما اصلا
شرایطم جور نمیشه بیش از یکبار اقدام داشته باشیم

نمیدونم دلیلیش چیه
کسی اینجوری شده؟؟؟؟

1 Likes

سلام اینجوری شانستون خیلی پایینه اگه اون نزدیک هم تو زمان طلایی باشه بازم شانس پایینه چرا نمیتونید نزدیکی داشته باشید؟

2 Likes

سلام عزیزم
نمیدونم
مخصوصا از وقتی که قصد بچه دار شدن داریم این اتفاق افتاده و هر ماه بدتر میشه

اگه خواست خدا بشه با همون یه بار میشه من دوستم بعد ۱۲ سالکه جلوگیری داشت با اولین بار نزدیکی باردار شد اینا همش دست خداست منم هر ماه فقط روز تخمک گذاریم نزدیکی دارم اگه دوره باروری نباشه که فایده نداره حالا صدبارم نزدیکی کنیم من تو دوره باروریم فقط یه باره

1 Likes

درست میگید
گفتم شاید این اتفاق خاصه فقط برای من می افته یا طبیعیه

نه عزیزم تو دوره باروریت چند بار اگه بتونی عالیه ولی وقتای دیگه حرص نخور اگه نشد چون تاثیری نداره منم که پسر میخواد تو دوره باروریم فقط یه بار انجام میدم

1 Likes

عزیزم ب شوهرت بگو ک دارین برای بارداری اقدام میکنید حداقل تو بازه تخمک گذاریتون چندشب رابطه داشته باشین تاشانس بارداری بره بالا خودتم خجالت نکش خودت به شوهرت بگو ک نزدیکی کنید

1 Likes

یعنی نسبت ب بچه سرده و نمیخواد یا حسی ب رابطه یا خودت نداره ؟ میشه کامل توضیح بدی🙏🏻

1 Likes

دیگه دلیلش ربطی به ما نداره. چرا توضیح میخواین از بنده خدا

2 Likes

مرسی :ok_hand::ok_hand::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

ممنونم
از شما :ok_hand::ok_hand:

خیلی خوب و بجا پی ام دادید
ممنونم

اره انگار فکر کردن به بچه مقدار استرس و بیشتر میکنه و روال عادی زندگی و تحت تاثیر خودش قرار میده

1 Likes

فدات شم عزیزم

1 Likes

اول توکلت بخداباشه منم چندسال نازایی داشتم تاخدانخاد نمیشه حتی30کیلو وزن کم کردم دکتررفتم قرص خوردم امانشد تاخودش نخاد نمیشه درکمال ناباوری معجزه خدارودیدم من لک داشتم فکرمیکردم مال قبل پریوده نگو من حاملم دچار لکه بینی هستم

1 Likes

منکه منظوری نداشتم خواستم ببینم چرا مردا اینجور میشن :frowning: اخه دقیقا اشنامونم اینجوره کنجکاو شدم اخه
ببخشید خب :pensive:

1 Likes

تااینکه به شوهرم گفتم برو بی بی چک بخر گفت حامله نیستی گفتم توبخر حتی شبش ازخداگله کردم که چرابه من بچه نمیدی ینی اینقدربد هستم روزبعد دقیقا عید فطر سال97من فهمیدم باردارم

2 Likes

فقط ازخدابخاد اگه اون بخاد باهمون یکبار هم حامله میشی هرچند رابطه زیاد تاثیرداره ولی همچی دست خداست اینو توزندگیم دیدم

2 Likes

دیروز زنداداشم گفت ما ماهی یبار دوبار داریم انگار شوهرم حس نداره
گفتمش اینو نگو دوست داره گفت ن دوسم ک داره اما نعوظ نداره خیلی کم اینجور میشه اکثر اوقات ک میرم سمتش هیچ نعوظ نداره خواستم ببینم شوهر شما هم ک اینجوره از چیه
حس ندارن یا بچه نمیخوان یا … اصلا منظور ندارم فکرم درگیره😔

1 Likes

افرادی که اینطورن یا کلا طبعشون سرده و نیازی بیشتر, ازین پیدا نمیکنن. این افزاد طبیعتشون اینطوره و ربطی به احساسات نداره
یا مزاجشون سرد شده و باید غلبه مزاجیشون برطرف بشه. بعد برطرف شدن و رسیدن به تعادل مزاجی خوب میشن

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.