مامی گپ خراب بود

سلام دوستان مامی گپ شما هم خراب شده بود دو روز خیلی بد بود داشتم دیوونه میشدم مشکل چی بود؟خدا کنه دیگه اینجوری نشه

آره عزیزم

مال من یه نصف روز خراب شدم :joy::smiley::rofl::rofl: نمیدونم والا باید همه چیز فیلتر بشه اینجور که معلوم

مال من حالم خرابه کلی طول میکشه پیام بیاد یا بره :sob:

بچه ها کمکم کنین حالم خیلی خرابه

معدم اذیتم مکنه.نمدونم ترش میکنم .چه کوفتی بخورم بهتر بشم

بارداری گلم

دوستای گل، مامی گپ خراب نشده، متاسفانه چند روزیه اینترنت کل کشور مشکل پیدا کرده، برای همین بعضی از سایت ها خوب باز نمی شن، درست کردن این موضوع دست ما نیست باید صبر کنیم اینترنت سراسری درست بشه

1 Likes

دورازجون،رانیتیدین بخور،سبزیجات مثه تره،پیازنخور

سلام , چی شد دختر? جواب آزمایشت چی شد ?
کلی تو فکرتم

بامنی عزیز؟

نه عزیزم با سحر جون بودم😘

1 Likes

اره عزیز

سلام خوبین خانم خجسته فکنم مامی گپ خراب سایتش باز میشه ولی هر کار میکنم برم تو عضویتم نمیشه تورو خدا چه کنیم بیشتر خانمایه مامی گپ این مشکلو دارن

سلام سحر عزیز
منظورتون رو از قسمت عضویت کدوم بخشه؟

سلام خانم خجسته خوبین؟ مثلا الان که به زور وارد شدم ینی میام تو سایت اما باید قسمت بالا دکمه ورود بزنم تا بتونم تایپ کنم واقعا یه هفته خسته شدم میام خانما حرف میزنن نمی تونم جواب بدم داخل سایت هستم اما نمیتونم جواب بدم مثل کسی که عضو نشده تو رو خدا کمکم کنید

1 Likes

منم نمیتونم وارد بشم کلی تلاش میکنم روزی یه بار میتونم بیام اونم تا صفحه گوشی خاموش میشه دیگه مامی گپ برام بالا نمیاد

خدا خیر بده خانم حکیمی رو که این جواب تو یکی ازگپا داد مشکلم حل شد کسی اگه با خرابی مامی گپ مشکل داره از مامی گپ نیست از گوگل نصب کنه درست میشه

1 Likes

من زدم رولینک برام این میادsslخطای گواهی نامه امنADM این یعنی چی

روی این کو ببین میشه [https://s.farzand.net/apkv1 ]

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.