مامان هایی ک نینی هاشون رفلاکس دارن و داشتن

فقط از ی چیزش‌نکرانم خیلی زود قرمز میشه گریه اینا کردنی بعد دون دون های قرمز رو‌بدنش هش جوش‌نیستا فقط قرمز ک میاد می‌ره رو‌کل. بدنش

1 Likes

واااه
خب همه ی نوزادا پوستشون خشک میشه چون تو شکم محیطش زمین تا اسمون فرق داره

1 Likes

کلا گفت خشک یعنی نرم نیس صورتش اینا مثلا

1 Likes

مهیارم پوستش خشکه من همش وازلین کودک میمالم بهش

1 Likes

اون دون دون ها بهش میگن گُل جوش:smiling_face_with_three_hearts:ینی نینی داره گوشت جدید میسازه و تپلی میشه
تا ۴۰روزگی بچه ها پوستشون قرمزه
مهیار از خواب پاشد عین لبو میشد گریه میکرد شیرمیخورد همینطور میشد تازه چندروزه پوستش ثابت میمونه

1 Likes

زری جون اگ‌بدونی من با چ‌مصیبتی دخترم و باردار شدم و ب دنیاش آوردم بخدا ۱ سال رفتم دنبال آزمایش ژنتیک و جوابش اینا چون تو فامیل یکی دوتا بچه ها مشکل دارن باورت میشه کلی منتظر جواب آزمایش ها شدم تازه پسر عموی خودم مشکل پوستی پروانه ای داره نتونستم آزمایش اون و بدم چون ازمایشکاه گفت باید خودش و بیاره ببینم از چ‌نوع بعد از تو هم آزمایش بگیریم ببینم تو خونت هس یا ن دیگ‌نشد با توکل ب خدا حامله شدم گفتم سپردم ب خدا تو کل ۹ ماه مردم و زنده شدم شب و روز گفتم خدا فقط سالم باشه بعد اینک ب دنیا اومد اگ یادت باشه کپ زدم گفتم پوست میده بدنش یعنی مردم زنده شدم گفتم یعنی مثل پسر عموم میخاد بشه فعلا خوب شد دیگ زیاد پوست اینا نمیده دست و پاش الآنم ک‌اونجوری قرمز میشه یکم پوستش خشک میگم خدایا چیزی نشه :sob::sob::sob:

1 Likes

الان چند ماهش آخه تا کی لوسیون و اینا بزنیم کاشکی دخترم زودتر پوستش نرم نرم ش مثل همه بچه ها عادی عادی

1 Likes

آره دقیقا جوش‌نیس هااا مثل رنگدونه قرمز ریز

1 Likes

ن عشقم اصلا نگرانی ب دلت راه نده پوست میدن و خشکی میزنه تا چندوقت طبیعیه
چندبار ک ببریش حمام خوب میشه
مهیار دوماهشه ۸بار بردمش حمام بازم پوست میندازه بهتر شده

1 Likes

نگران نباش اونو همه ی نینی دارن:heart_eyes::drooling_face:

1 Likes

تا ۴۰روزگیش بزن

1 Likes

ایشالله ک‌خدا همه نینی هارو و سلامت نگه داره

1 Likes

دختر من فقط دست و پاش

1 Likes

سلام دختر منم همش بالا می‌آورد و دلش هم درد میکرد
من قطره پدی لاکت بهش میدم خیلی بهتر شده بهتره شمام امتحان کنی فکر نکنم ضرر داشته باشه

2 Likes

دختر منم بالا میاورد همش
شرخشک ببلاک arمیدادم تا7ماهگی
ی قرص بود اسمش یادم نیس اونم میدادم تا ی مدت
کم کم خوب شد

2 Likes

مرسی عزیزم

2 Likes

خدارشکر ک‌خوب

1 Likes

عزیزم مبارک باشه
خوندم پیاماتو بابا دختره تو یه دکتر دیگه ببر این هیچی نمیفهمه
هم وقتی دخترت خوب شیر میخوره چیزیش نیس که نه بالا میاره نه چیزی پس خوبه دکتر واس چی میبری
علایم دختره من که کم کم خوب شد جهشی بالا میرد از دهن و بینی و گاهی همش از یه طرف لبش شیر و آبه میریخت بیرون
همینا دیگه ولی کم کم به مرور خیلییی بهتر میشه
دون دون هم برا تپل شدنشه فقط دست و پاهاش میشه انگار یه ذره قرمر یه ذره سفید :heart_eyes:ینی داره تپل میشه
الکی نگران نباش بابا همه ی بچه ها این دوران رو میگذرونن

2 Likes

خشکی پوستش هم فکر نمیکنم چیزه خاصی باشه
برا یکی دوستام دو ماهگیش بچش کلا بدنش پوست میداد برد دکتر گفت لباسش رو با صابون و چیزای مخصوص بچه بشوره و پماد خوب شد
یه دکتر خوووب ببر

2 Likes

همونه دیگه :smiley::smiley::smiley:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.