مامانم مریضه دلم پر غصه ست 😔

من فرزند آخر خانواده م

به مادرم خیلی خیلی وابسته م

دیابت داره و کلیه ش دچار مشکل شده کراتین و پروتین دفع میکنه، الانم کراتین ش بالاست و بیمارستان بستری کردن

من باردارم و نمیتونم پیشش باشم، از ده سال پیش شاهد مریضی مادرمم البته اونموقع مشکل کلیه نداشت
کلیه هاش یک ساله که درگیر شده،بچه ها مامانم سنی نداره همش 55 سالشه :sob:خیلی نگرانشم
دلم میسوزه، کارم شده گریه کردن تو رو خدا دعاش کنین، ینی میشه منم حال خوب مادرمو ببینم :sob::sob::sob:

13 Likes

انشاالله ک حالشون خوبه خوب بشه:slightly_frowning_face:

3 Likes

عزیزم آن شاﷲ به زودی حالشون خوب خوب بشه

2 Likes

:pensive::pensive::sob::sob:

چقد دلم گرفت

خدا هیچ کسو مریض نکنه مخصوصا مامانه ادمو که دیگ میشه کوهه درد :sob::sob::sob::sob:

منم مامانه دوستم یه کلیه اش رو دراوردن با یدونه کلیه مونده الان .همش حال به حالی میشه و البته از مامانه شما کوچیکترم هست :sob::pensive:

3 Likes

وای چقد سخت :pensive:

1 Likes

خداسلامتی بده بهشون عزیزم:pensive::heart:منم مادرموپارسال ازدست دادم توسن 40سالگی فوت شد… ایشالاه خداهیچکسوباعزیزاش امتحان نکنه

3 Likes

الهی انشالله هر چه زودترخوب شه گلم منم مادرم مشکل قنددارع وچندروزه حالش خوب نیس :pensive:

3 Likes

انشالله خوب میشه عزیزم :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

خدا رحمتشون کنه چقد ناراحت شدم :pensive:

3 Likes

امیدوارم لطفا دعاش کنین :pensive:

2 Likes

قند اگر کنترل بشه و مادرت مشکل افسردگی و عصبی نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد، مامان من خیلی غصه میخوره همین غصه ها کار دستش داده، مادربزرگم 83 سالشه دیابت داره ولی هیچیش نیست

2 Likes

خدارفتگان شماهم رحمت کنه… ایشالاه هرچه زودترخوب بشن مادرتون :heart::heart:

1 Likes

انشالله ب زودی خوب بشه عزیزه دلم

2 Likes

ممنون عزیزم انشالله

2 Likes

انشالله با دعای شما

1 Likes

مادرمنم زیادغصه میخوره:pensive:ببخشید عزیزم علاعم مشکل کلیه اش چی بود ازکجافهمیدین من میترسم مادرمم مشکل کلیه گرفته باشه وما خدای نکرده دیر بفهمیم

2 Likes

مامانم چشمش مشکل داشت یه لخته اومده بود روش، دکتر چشم پزشک شک کرد به کراتین ش فرستاد آزمایش خون بعد متوجه شدیم کراتین ش بالاست و به کلیه ش آسیب زده دیگه ماه به ماه پیش متخصص کلیه چک میشه، ببرین پیش فوق تخصص کلیه و فشار خون چکاو بشه، انشالله مشکلی نداره

3 Likes

الهی عزیزم خدا شفاشون بده …خدا حفظ شون کنه براتون

منم مامانم دیابت دارن همیشه این عرصه رو دارم

1 Likes

من مادرم قند خون ،چربی،فشار مشکل گوش داره طفلک، مادرها همه وجودشان رو میذارن برا بچه‌ها شون غصه تک تک بچه‌ها شونو میخورن ،انشاالله همشون سالم و سلامت باشن :pray:

2 Likes

اگر کنترل بشه و استرس نداشته باشه حالش خوب میشه عزیزم، مامان من بخاطر مشکلات زیادش یجورایی پیر و شکسته شده خودشو داغون کرده با غصه هاش، مادربزرگم که میشه مادرش اونم دیابت داره ولی سالمه و سرحال

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.