مامانا شما بچتون رفلاکس داشته؟

:disappointed::disappointed:سلام
مامانا شما بچتون رفلاکس داشته؟؟چطور بهتر شده
پسرم رفلاکس داره روزی دوبار استفراغ میکنه شدید
دکترشم بهش رانیتیدین داده ولی خوب نمیشه
چکار کنم بهتر بشه:disappointed::disappointed:

@Azadejun
@herman

1 Likes

نفس جون خواهرزاده من رفلاکس داشت هر دفعه نصف شیری که میخورد بالا میاورد البته شیر خشک میخورد خواهرم شیر نداشت
دکترم شیرشو عوض کرد رفلاکسش کمتر شده بود

1 Likes

عزیزم رفلاکس با رژیم غذایی خودت درست میشه…معمولا مادر نباید یه چیزایی رو بخوره.جاری و خواهر من این مشکل رو داشتن.انقدر رعایت میکردن تا خوب شد

1 Likes

نفس جون اولا رفلاکس یه رونده بزرگتر بشه خوب میشه نگران نباش روی سطح شیب دار بخوابون حتما آروغشو بگیر.
کولیک هم داره یا فقط رفلاکسه؟

2 Likes

سلام عزیز پسر منم رفلاکس داشت بعد هر بار شیر خوردن بالا میاورد پزشک اطفال بستریش کرد خوب نشد بردمش متخصص تغذیه اون گفت پرزای معده ش خوب تشکیل نشده معده ش ضعیفه نمیتونه شیر نگه داره یه قطره بهم داد گفت کمک میکنه معده ش قوی شه من پنچ سال پیش این قطره خریدم ۶۰ تومان خداییش خوب بود بعد یه هفته خوب شود شمام یه متخصص تغذیه ببرش شاید کمکتون کرد

2 Likes

ستیا رفلاکس نداشت
از کجا فهمیدی رفلاکسه؟

1 Likes

آروغشو خیلی سخت میتونم بگیرم
میگن خودش از علایم رفلاکسه
سرش به نسبت بالاتر از بدنش میزارم وقتی میخوابه

1 Likes

بردم پیش متخصص گفتم استفراغ میکنه ازدهنشو بینیش ودیر آروغ میزنه تو خواب شیر میاد تو دهن گفتش که رفلاکسه

نفخ هم داره کولیک هم
دو شب پیشم خیلی اذیت کرد مجبور شدم سشوار روشن کنم تا بخوابه

منم دکتر داروهای خوبی داده همشونم گرونن
ولی دیشب دو بار استفراغ کرد خیلی ناراحت شدم

زهرا جان من شیر خودمو میخوره

1 Likes

نفس جان بچت چندماه هست من پسرم یه ماهش بود یه بار از دهان بینیش وقتی خواب بود شیر اومد دیگه نمیتونست نفس بکشه بردمش اورژانس این که میگی ازدهان بینیش شیر میاد خیلی بده من تجربه کردم ترو خدا مواضب بچت باش شبا حتماچند بار بیدارشو ببینش خوب باشه اگه خدای نکرده این اتفاق افتاد نتونست نفس بکشه به پهلو بخوابونش پشتش ماساژ بده تاراه گلوش باز بشه اگه زیاد بالا میاره دباره ببرش دکتر
انشالله که مشکلی پیش نمیاد خیلی زود خوب میشه
ازطرف منم یه بوس گنده بکنش :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

عزیزم اگه وزن گیری بچت خوبه به هیچ عنوان شیر خوشکیش نکن
پسر منم متخصص اطفال گفت شیرت چرمه معده بچت تحملش نداره باید شیر خوشکیش کنی ولی متخصص تغذیه گفت بچه وزن گیریش خوبه نیازی نیست شیر خوشک بدی

1 Likes

بچه م 17روزشه
والا همش بهش سر میزنم شبا
هواسم بهش هست
ولی فقط یکی دوبار از بینیشم استفراغ کرده

فعلا که مشخص نیست باید یه ماه بشه ببینم وزنش تغیر میکنه یا نه

انشالله که بهتر میشه نگران نباش
همش بهش سربزن تنهاش نزار
شمام بد به دلت راه نده به امید خدا مشکلش جدی نیست به همین زودی خوب میشه

سلام دختر من رفلاکس داشت ولی بهترشده،باید یه سری چیزارو رعایت کنید حتما بهتر میشه مثلا موقع شیر خوردن سرش بالا تر از بدنش باشه بهش کم کم و زود زود شیر بدید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.