مامانای قشنگ تابستون 😍🤰۱۴۰۱

من هفته هفتم و احساس گرسنگی میکنم ولی چیزی نمیتونم بخورم

7 Likes

من مامان خردادیم منم دقیقا هیچی نمی خورم

1 Likes

فشارمم خیلی پایین هست.
سرگیجه میگیرم .احساس میکنم خیلی گرسنمه ولی هیچی نمیتونم بخورم

دوستان یه سوالم دارم اگه ساک حاملگی دیده بشه بازم امکان بارداری خارج از رحم وجود داره؟

3 Likes

نه عزیزم

کی رفتی سونو؟

من اول آبان رفتم

خب الان ۷ هفته هستی قلبش ان شاءالله تشکیل شده یه سونو هم احتمالا دکتر ۷ ۸ هفته ایی بخواد ازت

آهان .چون سمت راست شکمم درد میکنه بعضی اوقات‌ ترسیدم که خارج از رحم باشه

2 Likes

نه اگه ساک داخل رحم دیده شده که دیگه داخل رحمه

اهان خیلی ممنون عزیزم

1 Likes

@u1036244
@Mahiiiii

اینم گپ مامانای تیر ماهی

1 Likes

ممنونم عزیزدلم

دوستان از حالتون بگید؟ حالت تهوع اینا دارید؟

سلام من مامان تیر ۱۴۰۰ هستم دقیقا پارسال همین روزا فهمیدم باردارم آرزوی سلامتی خودتون و نی نی هاتونو دارم انشالله به سلامت بچتون بیاد بغلتون

4 Likes

عشقم برات تابستون زدم ک اطلاعاتتون بره بالا و تعدادتون زیاد بشه
الهی به سلامتی زایمان کنین و نینی هاتونو بغل بگیرین

3 Likes

سلام عزیزم من شش هفته ۲روزمه هنوز قلب تشکیل نشده رشدش خوبی ولی قلبش تشکیل نشده دکترم گفت دوهفته دیگه برو برای قلب ببین تشکیل شده ومن لکه بینی دارم وامپول پروژسترون روزی دوتامیزنم هم صبح میزنم هم غروب میزنم وقرص دوفاستون هم دادی بهم شبی ۲تا میخورم وشیاف پروژسترون هم هر۸ساعت میزارم بهم استراحت متلق داداش ومن ۲۵شهریور عادت شدم ودوهفته کمه باسن بارداریم من دوبار سقط جنین هم داشتم الان ۸سال خدا بهم دادی خیلی میترسم اخه رشدش همه چیزیش اوکی میگم شاید سونو مطب انجام دادم دستگاهش خوب نیست برم بیرون دکترم گفت سه شنبه بروبیرون سونو ولی من نمیخوام این هفته برم میخوام هفته دیگه برم بشم ۸هفته خیلی استرس دارم توروخدا بگین چیکارکنم دعاکنید منو

1 Likes

من خودم اویل شهریور iui کردم ولی متاسفانه نشد و ۲۸ شهریور پری شدم .
ولی به کمک خدا آبان ماه فهمیدم باردارم
ولی هنوز ماه بعد میرم برای سونو قلب

1 Likes

اره یه بار دیگه برو بیرون سونو انشالله که قلبش تشکیل شده

1 Likes

سلام عزیزم منم مامان تابستونم الان شش هفته و ۲ روزم :heart_eyes:
منم حالت تهوع دارم نمیتونم بخورم میخورمم بدتر میشم گشنه میمونمم بدتر میشم نمیدونم چیکار کنم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.