مامانای شیرده بیان

سلام‌ …بیای‌م‌ تجربه‌ ها تون از شیر دهی به اشتراک بزارید…و اینکه چکار کنیم شیرمون زیاد بشه… راه حل وتجربتون‌ بگید…

2 Likes

تجربه چى مثلاً؟؟ آجيل ، گرانولا،زنجبيل،ماهى سالمون اينا خيلى باعث افزايش شير ميشه

2 Likes

خب مثلا چی می خورید که مقوی هست …چی نخوریم‌ نفاخ‌ …

من همه چى مى خوردم روشم چاى نبات مى خوردم با عرق نعنا كه نفخشو ببره
البته ماهاى اول بيشتر مراعات مى كردم

2 Likes

اگه بچت دختر رازيانه بگير دم كن بخور با نبات
شير رو خيلي زياد مى كنه
كپسولشم هست ازداروخانه بگير

2 Likes

ويتامين سى چاى حبوبات نفاخ به شدت. عرق نعنا كه اصلاً خوب نيست. باعث ميشه بچه بالا بياره
شير گاو هم اصلاً خوب نيست محصولات محلى كلاً خوب نيست

اب هویج.قورمه سبزی،خرما چای کمرنگ کلا مایعات مخصوصا دلستر میگن خوبه،قرص شیرافزا هم عالیه،سیرابی ابگوشت و…

1 Likes

خرما ارده شیره کنجد دلستر سوپ جو و ماهیچه برنج اب پرتقال و اب هویج روزی سه لیوان دم نوش نعناع و بابونه روزی ١٣ لیوان اب قرص مولتی ویتامین و اهن و کلسیم و منیزیم و زینک و پودر شیر افزای گالاکتومید

1 Likes

من ماکارونی میخورم حس میکنم شیرم زیادتر میشه،بردمش دکتر گفتم شیرم کمه و بچم حساسه برام کپسول شیر افزا نوشت
اولا که پسرم بیشتر بالا میاورد لبنیات اصلا نمیخوردم سیب و پرتقال و لیمو نمیخوردم دلستر که میخوردم بچم بی قرار میشد، از نسکافه و قهوه نگم برات
عرق نعنا میخوردم معده درد میشدم زیره ی سیاه دم میکنم با یه تیکه نبات برا وقتایی که غذای نفاخ میخورم
از دوماهگی به بعد همه نوع غذا خوردم :grimacing:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.