مامانای شهریور ۱۴۰۰

خیلی استرس دارم
دعا کن تکونش بشه مثل هر روز

1 Likes

انشاالله بعد نیم ساعت ی تکونی بخوره که تعجب کنی نگران نباش والا بچه‌های منم امروز سر لجن زیاد تکون نمیخورن. بچه اولتونه

2 Likes

نمیدونم آبجی جون انشالله که چیزی نیست زیاد کار خونه اینا کردی؟

2 Likes

تا هفته ۲۸ تکوناش کم و زیاد میشه میگن جای نگرانی نیس از هفته ۲۸ به بعد خیلی مهمه تکون خوردنش

1 Likes

تا چند هفتگی ادامه داره تموم خوردن بچه؟

1 Likes

فسقل منم امرور کم تکون خورده

1 Likes

تا اخر بارداری ادامه دارا ولی دیگ ماه اخر تکوناش کم میشه چون جاش کوچیک میشه:heart_eyes:

1 Likes

والا من از دیروز اعصابم خرابه کلا ولی بچه تکون هاشو میکنه.درسته نشمردم ولی تکون میخوره

1 Likes

آبجی دکتر خصوصی داری؟

1 Likes

جانا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

تا قبل ۲۲ میرفتم بهداشت ولی بهداشت گف باید زیر نظر متخصص باشی تازگیا رفتم زیر نظرش

1 Likes

اره برای منم همین رو گفت منم از ۲۱ اینا رفتم دکترخصوصی.کار خواصی برات انجام نداده؟سونو یا ازمایشی؟دارو ویتامین اینا

1 Likes

نه بابا هیچی همون کارایی که بهداشت میکنه کنترل وزن و فشار و قلب بچه همین من چون وزنم بالاس بهم مولتی ویتامین نداد گف خیلی چاق میشی

1 Likes

اها نه منو بخاطر تروییدم فرستاد پیش یه متخصص که هم اون رو کنترل کنه هم دیابت بارداری که قند خون هست.برای من نوشت که تحمل گلوکز برم میشه تست قند خون اونم ۹۵ بود اوردم دکتر خصوصیم

1 Likes

منم پیش متخصص غدد میرم پیش متخصص قلب میرم برای فشارم پیش متخصص زنان میرم ازمایش تحمل گلوکز به من گف هفته ۲۸ برو همون گ بهت محلول میدن بخوری :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Likes

اونم گفت ۹۵ خیلی کمه اون قدر زیاد نیست ولی سه تارو سعی کن کم کنی بعد یه هفته یه آزمایش دیگه مینویسم برو جوابشو بیار.بع نظرت این دستگاه های تست قند خون چقدر درسته؟با جواب ازمایش

1 Likes

خالم دیابت داره از اون دستگاها استفاده میکنه میگه دقیقه

اره از همین آبمیوه های پرتقالی:sweat_smile:خودشم میگن بالا نیاری ها

1 Likes

پس برای ارمایش انقد زود فرستادنت از هفته ۲۴ تا ۲۸ میفرستن

1 Likes

من هفته ۲۳ رفتم برای ازمایش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.