مامانای آذر ۱۴۰۰ به امید خدا(۵)

:tired_face: فکرکنم مثل من بیداری الان :joy:

2 Likes

اینجاست :grin:
@Donya

2 Likes

کو پ من ندیدم

1 Likes

پس زیاد دردناک نبوده برات چون بی حس بودی. من آخه سزارین اولم بیهوش بودم. هم هوشیار شدم اومدن شکمو فشار دادن. همون روز چهار پنج بار فشار دادن برا همین میترسم خیییلی درد داشت.

1 Likes

مبارکش باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

نه سلاله جون منم نیومده هنوز ۱۲هم میاد انشالله:heart_eyes:

2 Likes

ان شا الله بسلامتی ودل خوش. سزارین میکنی؟

2 Likes

همچنین عزیزم .اره تو چی سزارینی

2 Likes

سلام خوبیین

1 Likes

بچه ها مااز بیمارستان دیروز مرخص ششدیم نی نیم خدارو شکر خیلی ارومه یعنی بگم تو کل روز یک ساعت بیداره،،خودم خیلیی درد دارم چونک بخییه هام پاره شدن

4 Likes

سلام عزیزم خداردشکر به سلامتی حالا که نی نی ارومه خودتم استراحت کن تا جای بخیه هات جوش بخوره

3 Likes

نی نی ارومه،پ این دوتا رو چکار کنم پسر دومیم ۱سال۵ماهشه اسهال شدیید شده ۵روزه دلم براش کباب،من دیروز اومدم خونه نی نیم یهو رفت ای سیو،بعدم برا زردیش۲شب دسستگاه بود منم همش سر پا ب بخیه هام فشاراومد پاره شدن و عفونت کردن

1 Likes

دیگه باید بچها رو بسپاری به شوهرت تا خودت زودتر خوب بشی اینجوری به هیچکدومشون نمیرسی

1 Likes

سلام دخترا خوبین؟میتونم از تجربیاتتون استفاده کنم؟

2 Likes

من الان هفته۱۹.حرکتای بچه رو خیلی حس نمیکنم.الان تا ۴هفته دگ هم سونو و دکتر نمیرم‌.چجوزی بفهمم بچم سالمه؟بجز شیرینی خوردن و سمت چپ درازکشیدن

2 Likes

وای نگو فاطمه:tired_face:
تایم خاب رادوین عوض شده شبا کلا بیداره دیشب مثلا تا2 شب ببدارش داشتم ک شب خسته باشه بخابه اما ساعت2شب ک شیرخشکش دادم تا خود 9 صبح بیدار بود نمیخابید:tired_face::tired_face::tired_face:خیلی اذیت داره خیلی ای خدا کی بزرگتر بشن :tired_face::tired_face:

1 Likes

طبیعیه چیزی نیست منم این استرسا رو داشتم خیلی دور حرکتاشو متوجه شدم

2 Likes

ینی عادیه؟نگران نشم؟

1 Likes

ن من طبیعی ام. باید بشینم تا دردم بگیره

1 Likes

من تا هفته ۲۴ زیاد حس نمی‌کردم از ۲۴هفته شروع شد حرکاتش دکتر گفت طبیعیه

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.