مافیا رو کی دیده؟

بچه ها برنامه مافیا رو دیدین؟ قضیه اش چیه؟ من سر در نمیارم . یکی توضیح بده

5 Likes

منم چندبار دیدم ولی سر درنیاوردم ازش:woman_facepalming:

1 Likes

من سری اولش که بهنام تشکر مجریش بود دیدم

سر در نیاوردم چیه - اون با این دعوا میکرد ، اون یکی شصتش رو نشون میداد

2 Likes

:joy::joy::joy::joy: منم دارم میبینم فعلا گیجم

1 Likes

من یکمش دیدم هیچی نفهمیدم زدم شبکه دیگه

1 Likes

برنامش خیلی مردونس خوشم نمیاد ولی شوهرم خیلی با ذوق نگاه میکنه

1 Likes

منم میبینم البته دو قسمت پخش شده ک دیدم جالب بنظرم ی بازیه چهارنفر نقش مافیا دارن بقیه شهروندن ک مافیا ها همو میشناسن ولی شهروندا نه
و مافیا میخوان کاری کنن ک شهروندا ببازن از بازی اخراج بشن
ک این دو بار ک من دیدم شهروندا بردن

3 Likes

باید هر قسمت رو از اول ببینید و توجه کنید بهش

1 Likes

یه بازی فکریه باید با دلیل و منطق صحبت کنی برنامه رو که ببینی قوانین ش و سبک بازی رو متوجه میشی ما خانوادگی بازی میکردیم قبلا خیلی جذابه خیلیم آموزنده س کمکت میکنه راست رد از دروغ تشخیص بدی و کلا خیلی نکات آموزشی خوبی داره

3 Likes

چهار نفر مافیا هستن که نباید خودشونو لو بدن نوبتی پا میشن و خودشونو معرفی میکنن و به هرکی که مشکوک باشن مافیاست رای میدن و هر کی رای بیشتری بیاره از بازی اخراج میشه حالا چه مافیا باشه چه نباشه

از نظر من چرته

1 Likes

خیلی راحته ک یکم فکر میخواد

کدوم شبکه؟

اها اینو چند بار که خواهر آدم میدید دیدم

من با داداشم و پسر خاله پسر دایی و دایی بازی کردیم ببخشیدا ولی یه بازی چرتی ندونی خ بهتره هیچ شوق ذوق نداره فقط باید بخوابی و بیدار شی مثل اسکل

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

اولش بازی رو توضیح میده اولش رو ببینی همه چی دستت میاد

1 Likes

والا با این بازی هاشون بچه بودیم وسطی بازی والیبالی و توپ بازی این بازی هی بخواب هی بیدار شو

1 Likes

من مافیا شبکه سلامت رو میبینم …تنها برنامه ایه که ذوقشو دارم شروع شه…چن بار ببینی دستت میاد من الان موقع دیدن میگم خاک توسرت باید ایجور بگی :joy::joy::joy::joy:

3 Likes

منم دوست دارم برنامش رو جالبه

2 Likes

اره واقعا…بعضیاشونم طنازن:joy::joy:فصل قبل اگه دیدی کیو دوس داشتی؟؟

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.