ماشین حساب تخمک گذاری درسته؟

سلام خوبین خواستم بدونم چند درصد به ماشین حساب تخمک گذاری اعتماد دارین

1 Likes

کیا ازش ازش استفاده کردن نتیجه گرفتن

من استفاده کردم و درست بود.
البته پریودامم منظم بود

برای من تخمک گذاری رو دوسه روز دیرتر تعیین کرد .خودمم متوجه شده بودم که با علائمم همخونی نداره.و باردار نشدم این ماه
منظم هست قاعدگیم

من نتیجه گرفتم

منم استفاده کردم درست بود چون تنبلی تخمدان داشتم نمیتونستم از کیت استفاده کنم،اما ماشین حساب کمک خوبی بود

منم این ماه استفاده کردم امیدوارم جواب بگییرم

ممنون از راهنماییتون

من پریودمم منظمه 26 روزه هستم چند روز بعد از تخمک گذاری تست بزنیم ببینیم حامله ایم یا نیستیم

عزیزم چند روز بعد تخمک گذاری معلوم نمیکنه که.
بابد وایسی بعد موعد پریودت تست بزنی

اره میدونم
:relaxed::laughing::laughing:

سلام به نظر منکه خیلی خوبه چون با روز تخمک گذاریم همخوانی داشت …با توجه به علائمم میگم

برامنم درست دراومدروزی که احتمالش زیادبوداقدام کردم وخداروشکرباردارشدم

براي منم دقيقا روزي بود كه برام حساب كرد كيت هم استفاده كردم همون روز مثبت شد

واسه منم ماشین حساب جواب داد همون‌روزایی که گفته بود من یه روز در میون نزدیکی کردم جواب داد عزیزم .

سلام عزیزم
ماشین حساب بر اساس اعدادی که شما بهش میدید محاسبه می کنه و از این نظر دقیقه، اما ممکنه در بدن شما اتفاقاتی بیفته که این حساب و کتاب هارو به هم بزنه و باعث بشه دیرتر یا زودتر تخمک گذاری تون اتفاق بیفته. برای همین اگر پلی کیستیک ندارید بهتره از کیت هم در کنار ماشین حساب استفاده کنید تا بتونید دقیق تر روز تخمک گذاری رو پیدا کنید

1 Likes

مرسی از همتون

1 Likes

شرمنده ماشین حساب دیگه چطوری .؟⁦🤔

این لینکو بزن میبینی چطوریه
https://farzand.net/ovulation-calculator
تاریخ تخمک گذاریتو بهت میگه با توجه به طول دوره و تاریخ پریود

من از ماشین حساب استفاده کردم تخمک گذاریمو زده19اما دکتر بهم گفت 14پریود امپول اچ سی جیو بزن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.