ماشین حساب تخمک گذاری برای بارداری کمک کننده ست؟

ایا کسی بوده که از ماشین حساب تخمک گذاری برا بارداری نتیجه گرفته باشه؟
اگه کسی نتیجه گرفته لطفا بگه

عزیزم عذرخواهی می کنم من عنوان سوال تون رو تغییر دادم
ماشین حساب یه وسیله هست برای محاسبه حدودی و تقریبی زمان تخمک گذاری. چرا تقریبی؟ چون ما نمی دونیم توی بدن مون چه اتفاقی می افته و بدن ما هر لحظه در حال تغییره. ماشین حساب بر اساس اعدادی که ما بهش میدیم حساب می کنه بنابراین خیلی دقیق نمی تونه باشه. چون ممکنه تغییرات هورمونی بدن ما همه حساب کتابارو به هم بزنه.

شما برای اینکه بهتر بتونید زمان تخمک گذاری رو به دست بیارید باید هم از ماشین حساب استفاده کنین هم از کیت تخمک گذاری و هم به علائم بدن تون توجه کنین. اگر سونوگرافی هم انجام بدید که خیلی دقیق تره.
انشالا بتونید به زودی نتیجه دلخواه تون رو بگیرید

خیلی ممنون :heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

راستی یادتون باشه احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده و ممکنه یکم شانس باهاتون یار نباشه و طول بکشه تا باردار بشید
استرس یکی از مهم ترین موانع بارداری محسوب میشه. آرامش داشته باشید و به بارداری فکر نکنید تا زودتر نتیجه بگیرید

بله استرس رو ندارم امید داشتم با کلومیفن و امپول hcgنتیجه بگیرم که باردار نشدم
این یعنی که بازم مشکلی دارم ؟

چون قبل از مصرف پریودم منظم نبود بعد از خوردن قرص خوب شدم الانم میخوام بدونم میشه ماه بعد باردار بشم یا نه یا دوباره باید قرص بخورم ؟

اگر مشکل تخمک گذاری دارید باید از این داروها زیر نظر پزشک استفاده کنید. اما این جوری نیست که با یه بار مصرف شما باردار بشید. باز هم احتمال بارداری 25 درصده. پس باید حتما زیر نظر پزشک باشید تا نتیجه بگیرید

پزشک باید تجویز کنه عزیزم. خیلی هم نمیشه از این داروها استفاده کرد به مدت طولانی

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.