ماسک صورت و لوسیون بدن در بارداری

آیا تودوران بارداری بخصوص سه ماه اول میشه ماسک صورت استفاده کرد یا لوسیون بدن ضرری نداره بخصوص لوسیون که برای بدن میزنم وشکمم جز بدنه؟؟؟

اشکالی نداره عزیزم می تونید از لوسیون استفاده کنید. بله شکم جز بدن محسوب میشه.
عزیزم لطفا لینک زیر رو مشاهده کنید
https://farzand.net/expert-answer/1010426357-risks-of-using-cosmetics-during-pregnancy

مرسی عزیزم :heart_eyes:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

1 Likes

مریم جون گیجم کردی مگه شکم جز جای دیگه حساب میشه؟؟؟؟ :flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl:نه عزیزم‌میگه لوسیون مشکلی نداره بزنم به بدن چون شکمم‌جز بدنه به شکمم‌میزنم دیگه میگم مشکلی پیش نیاد

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

یادمه باردار که بودم هر نوع وسیله ارایش متنفر بودم بوی همه چی اذیتم میکرد حتی منکه عاشق عطر بودم و دوش میگرفتم اصلا خوشم نمیومد.

من فعلا فقط حساس شدم بدم میادازبوها ولی میتونم استفاده کنم ازشون

هفته چندمی گلم

1 Likes

هفته ۵ام

اوه پس اولشی تازه بذار ۸هفته که رد کردی بهت میگم :wink::wink::wink:

:blush::blush:چی‌میگی اینکه حالم بدمیشه وازبوی همه چی بدم‌میاد.

من یه ماه پیش یه ماسک خیلی خوب و اصل گذاشتم رو صورتم وقتی شستم انقد صورتم خوب شد اصلا باورم نمیشد ولی همون موقع روی چونه م لک افتاد پوست پوست شد هنوزم لک رو صورتمه دکترمم گفت تو این دوران اصلا مواد شیمیایی و کرم های مختلف حتی ضد لک استفاده نکن

1 Likes

اره ویار هایی که میاد سراغت.منکه دوران بارداری سختی رو گذروندم

2 Likes

سعی کن تلقین نکنی نسبت ب بوها
از هر بویی بدت میاد سعی کن اونجا رو ترک کنی یا جلوی دماغتو بگیری
گاهی گاهی هم اسپند دود کن
ان شالله ویار بد نگیری عزیزممم

پس چی بزنیم ب صورتمون؟ :worried::worried:

چشم عشقم

1 Likes

دوستان عزیز باردار ترجیحا تو این دوران از هر وسیله آرایشی اجتناب کنید ،،،ترجیحا جایگزین های طبیعی استفاده کنید ،،البته باور کنید توی بارداری اینقد مشکلات هست که آدم فقط میگه بگذره
من ک ویارم خیلی بد بود فشارم همیییشه پایین ولو بودم کف خونه تا همسری میومد بزور دو سهخط درمیون غذا میپختم چه برسه ب خودم رسیدن

2 Likes

الان ک تابستونه همه میوه هایی ک هست ماسک های طبیعی فوق العاده ایی هستن
ماست و آبلیمو ،،عسل ،،،
هلو ،آلبالو، آلو، گوجه فرنگی ،خیار و…همشون خاصیت های فراوونی برای پوست دارن بدون نگرانی از همینا استفاده کنید اگه دوست دارید
مواد شیمیایی کلا مضره هم واسه خودتون هم جنین
گناه داره ما ک واقعا نمیدونیم چند سال بعد تحقیقی نکنن ک فلان ماده و محصول این اثر رو میزاره
این دوران رو با احتیاط سپری کنید چون خدای نکرده ضرر هاش جای جبران و پشیمونی نداره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.