مادرم یعنی دنیام❤

بچها من چند وقتی هست کمی کسالت داشتم واقعا خونه افسرده شده بودم امروز امدم خونه پیش مامان بابام واقعا احساس میکنم سبک شدم هرچی غم تو دلم داشتم رفته خدا سایه این فرشته هارو از سر ما کم نکنه

4 Likes

امیدوارم منم بتونم برا این نی نی کوچولو که تو شکممه مادر خوبی باشم

وقتی میبینم خودم اینقد ب مادرم وابستم دلم میخواد زود تر این شیش ماه بگذره نی نیمو ب دنیا بیارم تا اونم این حس قشنگو نسبت به من داشته باشه

آمین
خدا پدرو مادرهای اسیر خاک رو هم رحمت کنه

3 Likes

فدای همه مادرها

1 Likes

خوش بحالت حداقل پدرمادرت نزدیکتن هر وقت دلت میگیره میری بهشون سر میزنی من چی بگم که ۱۵۰۰کیلومتر فاصله دارم و سالی یکبار به هزار بدبختی میتونم برم. :sob::sob::sob::sob:

1 Likes

خدابرات حفظشون کنه . قدرشون رو بدون طیبه جون. انشالله نی نی خودتم صحیح و سلامت در آغوش میگیری و کنار هم خوش و خوشبخت زندگی میکنید.

1 Likes

آخی عزیزم واقعا دوری ازشون سخته

1 Likes

اسما جون مادرت هست هر وقت دلت بخواد میتونی صداشو بشنوی. سالی یه بارم میبینیش. من هروقت دلم بگیره باید برم سرمزار مامانم. حسرت دیدن سالی یه بارشم دارم

1 Likes

عزیزم خدا بیامرزه

ممنون
خدا سایه مادرتو از سرت کم نکنه

1 Likes

واقعا داشتن مادر یعنی نعمت من که باردارشدم قدرمامانموبیشترمیدونم چون دارم درکش میکنم مامان الان که باردارم مثل پروانه دورم میچرخه
خداهمه پدرومادرا حفظ کنه وپدر ومادر کسایی که درقید حیات نیستن بیامرزه وبه قلب بچه هاشون صبربده

2 Likes

عزیزدلم فقط میتونم بگم خدابهت صبربده سخته انشالله سایه توسر نی نی ات سالیان سال پایدارباشه.

2 Likes

دقیقا منم اینجوریم اینجاکسلم حالت تهوع دارم اونجاخیلی خوبم

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

آخی عزیزم چقدر سخت. روحش شاد. با حضرت زهرا محشور بشه انشالله. گلم خیلی ناراحت شدم.

1 Likes

ممنون عزیزم
شکر کن واسه تمام نفسایی که مادرت میکشه و صداشو میشنوی

2 Likes

الهی امین خدا همه پدر مادرا رو حفظ کنه

2 Likes

واي اسما جون خدا به دادت برسه
دوري خيلي سخته . آدم تا پدر و مادرش زنده اند دوست داره از وجودشون لذت و بهره ببره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.