مادرشوهرم یه چی گفته بگید چی جواب بدیم دلم خنک شه

کاره خاصی نمیخاد بکنی…فقط بخند شاد باش شبا گوشیت خاموش کن…ماساژ شکمی.‌بادکش ۷ شب …آگنوگلم خوردم…من کلا ۱۱ ماه بود اصلاح سبک زندگی داشتم و راضی بودم…حاضر نبودم یه دونه قرصم‌بخورم

1 Likes

بگـذر و بگـذار بگـذرد
بی خیـال (。◕‿◕。)

1 Likes

ای بابا بیا بزن مارو
خب کامل تعریف کن یا اصلا تعریف نکن
ماها که رمال و غیبگو که نیستیم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes

:two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

1 Likes

:joy::joy::joy:
همیشه حق با عروسه

1 Likes

بادکش گرم؟چجوری میشه توضیح بدی؟

1 Likes

عجب گپی همه مخالف
خب چی شد تعریف کن حالا

چقد این وسطا گپ غیر مرتبط داشتیم دارن راجب ی چیز دیگه حرف میزنن اصلا :joy::joy::joy::joy:
دوستان رعایت کنیدلطفا

3 Likes

خب نگو پس نمیخاد :joy::joy:

1 Likes

گلی توواینترنت بزن قششنگ توضیح داده هرجاشو نفهمیدی بگو من بیشتر برات توضیح میدم…با عکس نشون داده…

1 Likes

تعریف کن

1 Likes

یه روزمن قرمه سبزی درست کردم اولای عروسیم بود. بعد شوهرم خوشش اومد رفته بود خونشون مادرش عادت داره همه چیو میپرسه چی خوردین چ کردین اینم ولا بی دلیل گفته بوده یه قرمه سبزی خیلی خوش مزه داشتیم ظهر. مادرشم گفته بود قرمه من تکه و. من غذا هام فلانه شوهرمم چیزی نگفته بعد من رفتم اونجا این گفت یه روز قرمه سبزی درست میکنم بخوری بفهمی قرمه سبزی خوشمزه چیه منم چیزی نگفتم بعدم دعوتمون کرد ی غذای درست کرد یعنی قشنگ چند کیلو روغن توش بود من ک بعدش حالم بدشد ولی بازم ب روش نیاوردم

4 Likes

اگ من بودم اون لحظه شوهرمو دعواش میکردم

2 Likes

چیز بدی نگفته بنده خدا زیادی داری شلوغش میکنی :crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::sneezing_face:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خب راست گفته
چقد بهت بر میخوره
چیز بدی ک نگفته مادرشوهر منم وقتی شوهرم از غذا ایراد میگیره میگفت
حتی ب برادرشوهرم ک‌زن نداره میگف برو زن بگیر غذای خوب واست درست کنه

2 Likes

میخوای منم بگم :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

توام بگی دیگه تکمیل میشه فقط فرزند نت میمونه :joy::joy::joy:

3 Likes

وایسا تگش کنم اونم بیاد بگه:joy::joy:

2 Likes

منم بگم یا زوده:rofl:

1 Likes

بکن بکن:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.