مادران مثبت اندیش توکل به خداوند مهربان و متوسل به قمربنی هاشم💐🤗😇

ادامه پست 10 شیوه ای کائنات پاسخ مارا میدهند:

:eight: دلواپس نباشید.

نگرانی و دلواپسی یعنی من به قدرت خدا اعتماد ندارم .ممکن است برای هدفتون هرکاری کرده باشید، اما تصور کنید پیام شما نرسیده باشد، چون نتیجه‌ای نگرفته‌اید. هرچند، کائنات زمان را نمی‌شناسد. چیزی که برای شما هزار سال به نظر می‌رسد شاید برای قلمروِ اعظم، به اندازه‌ی چشم برهم‌زدنی باشد. نتایج می‌توانند سریع یا آرام رخ بدهند. همچنان در انتظار یک نتیجه‌ی مثبت باشید و فرصت‌ها را برای رسیدن به هدف‌تان بپذیرید.

2 Likes

ادامه 10 شیوه ای که کائنات به ما پاسخ میدهند:

:nine: قدردان باشید.

باور به این‌که آرزو‌های‌تان را جذب می‌کنید، خیلی مهمه. انرژی شاد و مملو از افکار حق‌شناسانه بفرستید
انسانهای شاد، شکرگزارن.
شاید چیزهای که تو کوچک و کم ارزش میدانی برای کسی در دوردست “بزرگترین آرزو” باشد مثل داشتن یک جفت کفش ورزشی معمولی، پس شکرش را بجای آور تا بیشتر بدست آوری. قانون جذب کائنات از باور داشتن آغاز میشود.

هر روز اولین کارت بعد از بیداری و آخرین کارت قبل از خواب شکرگزاری باشد تا حس رضایت و سعادت را لمس کنی.

2 Likes

ادامه پست… 10 شیوه ای که کائنات پاسخ ما را میدهند:

:keycap_ten:نقطه تلاقی اهدافتان را پیدا کنید

نقطه تلاقی اهداف جایی است که شما در مسیر موفقیت ، اهدافی را دنبال میکنید که ، دارای نقاط مشترکی با اهداف جهان هستی و کائنات داره.
هدف اصلی آفرینش و جهان هستی رشد انسان و رسیدن به سعادت و تعالی است و وقتی اهداف شما با هدف اصلی خلقت انسان یکی میشود، این نقاط تلاقی سبب جهش و پیشرفت چند برابری شما میشود.
هدف نباید غیر الهی و مغایر با نظام هستی باشد

2 Likes

مامانای گل :dizzy:
اون چیزی که باورش دارین خیلی خیلی خیلی مهمه!!!
تا وقتی باورتون رو تغییر ندادین انجام تمرینا کوچک ترین تاثیری نداره!!!
اگه تو فکرتون این باشه که من مشکلم بزرگه واقعا بزرگ میشه
اگه بگین من مریضم به سلامت نمیرسین
باید وقتی دارو میخورین با اولین قرصی که خوردین دیگه احساس سلامت کنین و بگین که من خوب شدم نه اینکه تو فکرتون این باشه که باید چند ماه از این دارو بخورم تا اثر کنه!!!
اگر میبینین داروهای مختلف بی تاثیر براتون و درمانتون طولانی شده دلیلش طرز فکر خودتونه!!!

2 Likes

سلام تاراجون… خوبی؟؟ وای خداروشکر دوباره این گپ جون گرفت با حرفای قشنگت. فکردم دیگه سوت و کور میمونه

2 Likes

سلام عزیزم، قربونت، وجود شما به این گپ روح میده گلم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.