مادران مثبت اندیش توکل به خداوند مهربان و متوسل به قمربنی هاشم💐🤗😇

چخبرا دخترا

خوبی عزیزم؟چقد گپ تو سکوت مطلقه

یکم از این حرفای خوب خوبتون بگین انرژی بگیریم

2 Likes

من نی نیم داره خودشو اماده میکنه بیاد تو دل مامانش… از علائمایی ک داره بهم نشون میده، داره میگه ک ماماااآاااان من دارم میااااااااااااام:grinning_face_with_smiling_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
پیش بسوی دل مامانی:kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart::relieved::relieved::relieved::relieved::relieved::relieved:

2 Likes

ای جووون دلم فداش بشم من که میخواد بیاد تو دل مامانی ، بگو زود بیا که چشم انتظاری دیگه بسه

1 Likes

خدانکنه خاله:heart_eyes: بمونی برامون:heart_eyes:

1 Likes

فداتشم من گلم

1 Likes

قربانت:grinning_face_with_smiling_eyes::kissing_heart:

1 Likes

سلام مامان جونیای پر انرررررررژی
رسیدیم به تمرین نهم:دفترچه شکرگزاری :blush:

یه دفترچه تهیه کنید و هر روز داخلش به ترتیب زیر جملات شکرگزاری بنویسین:
1)سه تا از نعمت های کلی زندگی تون
2)چند تا شکرگزاری بابت مراحل مختلف بارداری و بچه تون:blush:
3)سه تا از اتفاقات مثبتی که دیروز واستون اتفاق افتاده.

مثلا این طوری:
1)خدایا شکرت که همسرم روزی حلال میارن
2)خدایا شکرت که خونه و سرپناه داریم
3خدایا شکرت که چشمای زیبایی دارم
4)خدایا شکرت که بی بی چکم مثبت شد
5)خدایا شکرت که بتام عاااااالی و نرمال بود
6)خدایا شکرت که صدای قلب نی نی مو شنیدم
7)خدایاشکرت که بارداری راحتی داشتم
8)خدایا شکرت که پسرم طبیعی و راحت به دنیا اوند
9)خدایا شکرت که دیشب شوهرم تو کارای خونه بهم کمک کرد
10)خدایا شکرت که دیروز به راحتی روزه گرفتم
11)خدایا شکرت که دیروز تونستم به کارام برسم

و اما چند نکته:

:cherry_blossom:برای بارداریتون هر روز هرچندتا که دوس دارین شکرگزاری بنویسین و اگه تکراری هم بود مهم نیس چون مطمئنا تکراری میشه
:cherry_blossom: ولی نعمت ها و اتفاقات خوبتون سعی کنید تکراری نباشه.
:cherry_blossom:اگه یه روز نتونستین بنویسین حداقل شکرگزاری روز قبلتون رو مرور کنین.
:cherry_blossom:نوشتن تاثیرش از خوندن بیشتره
:cherry_blossom:من گفتم سه تا نعمت و سه تا اتفاق خوب از دیروز ولی برای تعدادش قانون خاصی وجود نداره اما سه تا بنویسین حداقل.

1 Likes

:rose::rose::rose::rose:
رسیدیم به تمرین دهم این تمرین خیلی آسونه و البته خیلی هم تاثیرگذار:ok_hand::ok_hand:
تمرین دهم: همیشه حس خوب و عالی داشته باشید

از این به بعد هر موقه نی نی یا خانم باردار یا مغازه سیسمونی دیدین و حستون غیر مثبت شد

3 بار با لبخند و خوشحالی بگین هر آنچه خدا برای دیگران انجام داده اکنون بهتر و بیشتر برای من انجام میده

1 Likes

،تمرین یازدهم:نامه نوشتن

برای خدا و فرشته ها میتونین نامه بنویسین من نامه به خدا رو ترجيح میدم چون بعضی ها نامه به فرشته ها رو رد کردن!

محتويات نامه:

اول خدا رو سپاس میگین که نی نی دارین آخرشم جمله تاکیدی تونو مینویسن.

باید 15 تا نامه بنویسین روزی حداکثر یکی میتونین بنویسین و از یکی بیشتر ننویسین

و یه روز اگه نتونستین اشکال نداره که نامه ننویسین.

بعدش نامه رو بذارین لای قرآن

دفه بعد که میخاستین نامه بنویسین نامه قبلی تون و با صدای بلند بخونین.

1 Likes

تمرین دوازدهم:لذت بردن

همیشه در هر حالی از کاری که انجام میدین لذت ببرین

مطمئن باشین اگه بخاین و به خودتون تلقین کنین که این کار کار لذت بخشیه لذت بخش میشه حالا هر کاری که میخاد باشه.

این کار قدرت جذب رو فوق العاده بالا میبره.

دوس داشتن یا نداشتن شما بستگی به طرز فکر و تصورتون داره.

فکری که نسبت به یک کار دارین در حسی که اون کار بهتون میده تاثیر بسزایی داره پس چه بهتر که فکرای خوب خوب بکنیم تا حسای خوب خوب نصیبمون بشه.

این کار قدرت جذب رو فوق العاده بالا میبره.:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 Likes

تمرین سیزدهم: خرید مانتو یا لباس بارداری

مانتو یا لباس واسه بارداری تون بخرین و عکسشو بذارین توی گروه.
ترجیحا عکسشو با یه شکم قلمبه بذارین بازم هرجور که دوس دارین

از این به بعد میتونین تصورات دقیق تری داشته باشین و خودتون رو توی اون لباس ببینین حالشو ببرین.

2 Likes

1⃣خواسته‌تان را واضح و روشن بیان کنید.

زمانی که پیغامی مبهم ارسال میکنید، باید هم انتظار دریافت پاسخی باشید که به همان اندازه نامعلوم است. درخواست خود را کامل و بدون نقص واژه‌بندیِ کنید تا آن‌چه را میخواهید به درستی انتقال دهید.
ادامه دارد

1 Likes

:two:2⃣ تمرکز کنید.

با تمرکز کردن، پیغام‌تان را قدرتمند‌تر کنید. آن‌چه را خواهان دریافت‌اش هستید در ذهن خود تصویر کنید؛ بشنوید، لمس کنید، حس کنید و نتیجه‌ی مثبت آن را در تصورات‌تان مزه‌‌مزه کنید.

ادامه دارد

2 Likes

ادامه 10 روشی که کائنات به ما پاسخ میگویند…

:three:۳. نظام اعتقادی خود را بهبود دهید.

تصورات خود را به عنوان یک صحنه‌ی تخیلی بی‌روح نبینید. چشم ذهن شما یک موتور خلاقیت است که توسط آن به ایده‌های‌تان شکل و قدرت می‌دهید. به علاوه، کائنات را یک مقصد بدانید. پیغام خود را تصور کنید، مانند نامه‌ای که روی پاکت آن مهر “کائنات” به عنوان آدرس چاپ شده‌است.
ادامه دارد

2 Likes

:small_red_triangle_down:ادامه ده شیوه ای که کائنات پاسخ مارا میدهند:

:four:پیغام‌تان را رها کنید تا به مقصد برسد.
زمانی که خواسته‌تان را ارسال کردید، دیگر راجع به آن فکر نکنید. وقتی یک نامه‌ی واقعی پست می‌کنید، نیازی نیست که شما بخواهید تا به مقصد برسد. یقین داشته باشید پیغامی که به کائنات می‌فرستید، زمانی که رهایش کنید به مقصد خود حتما می‌رسد.

2 Likes

ادامه 10شیوه ای که کائنات پاسخ مارا میدهند:

:five:بانک انرژی خود را عاری از افکار و احساسات منفی کنید.

ذهن خود را از انرژی‌های منفی خالی کنید تا تبدیل به یک گذرگاه پاک برای ارسال آرزوهای‌تان شود.‌ افکار و احساسات منفی را با استفاده از مراقبه، یوگا، تای‌چی، یا دیگر شیوه‌های پاک‌کننده‌ی انرژی که دوست دارید، پاک کنید.

2 Likes

ادامه ۱۰ شیوه ای که کائنات به ما پاسخ میدهند:

:six:حتما چشم‌انتظار یک پاسخ باشید و مقدمات آن را آماده کنید.

زمانی که کالایی را به صورت برخط سفارش میدهید، انتظار دارید که آن را تحویل بگیرید. به علاوه، احتمالا برای رسیدن آن‌ آماده هستید. اگر منتظر کفش‌های تازه باشید، در قفسه‌ی کفش‌های‌تان فضایی برای آنها باز می‌کنید. به همین ترتیب، در زندگی‌تان فضایی باز کنید برای سفارشی که به کائنات داده‌اید.

و به دنبال فرصت‌ها باشید. مثلا، اگر خواهان یک رابطه‌ی رمانتیک هستید، در خانه ننشینید. اگر که در یک برنامه‌ی “همسریابی برق‌آسا” شرکت کنید، برای کائنات آسان‌تر است که ملاقاتی را با عشق زندگی‌تان ترتیب بدهد.

2 Likes

ادامه 10 روشی که کائنات به ما پاسخ میدهند:

:seven: انرژی خود را هدایت کنید.

حالت شما بعد از ارسال پیام می‌تواند بر رسیدن آن یا به هدر رفتن‌اش تاثیرگذار باشد. اگر وفور نعمت می‌خواهید، اما به دوستان می‌گویید که دستم باز نیست و تنگدستم، پیغام‌تان متوقف خواهد شد. در واقع این پیام تنگدستی که به نظام هستی میفرستید، با درخواست وفور نعمت متناقض ست ، کلام تنگدستی از تمرکز شما بر “کمبود داشتن” نشات می‌گیرد. پس صحبت کنید، راه بروید و نفس بکشید به طوری که انگار واقعیت زندگی شما تغییر کرده‌است و رو به بهبودی گذاشته‌است، و به این شکل پیغام اصلی به مقصد خواهد رسید.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.