لگد زدن جنین

سلام من ۱۳ هفته هستم دوست دارم بدونم چند هفته نی نی لگد میزنه ای جانم واسه اولین بار چه جوری باید حس میکنی یا متوجه میشی که داره نی نی بازی میکنه لگد میزنه

بگین دوستان از تجربه هاتون تا من متوجه بشم شنیدم بچه اول خیلی دیر مادر متوجه لگد زدن نی نی میشه ایا حقیقت داره یان

من خیلی زود حرکتای جنین رو حس کردم
۱۲ هفته بودم
اما معمولا بعد از ۱۸ هفته حس میشه
اولش مثل حرکت ماهی یا پرواز پروانه است. بعضیا با نفخ شکم اشتباه میگیرن

جدی چه خوب خوشبحالت خیلی خوشحال شدی چه حسی داشتی خودت منم دوست دارم حس اش کنم هنوز که نکردم تو۱۳ هفته هم هستم

اگه جفتت قدامی باشه دیرتر حسش میکنی
حس جالبیه. کلی اعتماد به نفست میره بالا میفهمی وجود یه نفر به وجود تو بستگی داره. نفسش به نفست بنده

ای جون دلم ان شاءالله که سالم باشین هم خودت وهم فرشته کوچلوتون ابجی

ممنون
همچنین شما

وای خیلی حس خوبیه من که یکی از کارای روزانم شده هر روز چن ساعت دراز میکشم نی نی لگد میزنه منم عشق میکنم یوقتایی میگم کاش این روزا زود نگذره

2 Likes

هربار بستنی میخورم اصن تو شکمم بند نمیشه هی خودشو میکوبه اینور اونور منم هر روز بستنی میخورم :joy::joy::joy:

1 Likes

آخی عزیزم چه جالب خداحافظش کن برات عزیزم کاش مال من هم زود لگد بزن دورش بگردم تا این حس داشته باشم

عزیزم چه جالب راستی شما چندهفته بودین که متوجه لگد زدن نی نی شدین

شيطون …

من بارداری دوممه
سره اولی یادمه ۴ ماهه بودم فهمیدم ولی این بار از سه ماهگی تقریبا ۱۳ هفته کاملا فهمیدم

2 Likes

عزیزم معنی اسمت چيه؟عاطي جون

اسمم عاطفه س

معنیشم که معلومه :joy::joy: مهر و محبت

ها عاطفه خانمي پس :grin:,نگا عاطفه جون عکس رنگي بزار پروفايلت :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

منم سيزده هفته ام
دوست دارم زودتر تكونهاشو حس كنم
شايد بعد اون تحمل ويارم راحتتر باشه
خيلي دارم اذيت ميشم هرروز سركار بالا ميارمو تهوع شديد دارم كل روزرو🙁

وای انقد تو عکس پروفایل گذاشتن تنبلماااا یهو میبینی یه عکس همینجوری میذارم پروفایلم تا یه سال عوضش نمیکنم

1 Likes

من بر عکسم زود حوصله ام سر می ره :blush:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.