لک لانه گزینییییییی

سلام دوستان من 30 موعد پریودمه اما امروز ینی شیش روز جلوتر دوتا لک قهوه ای روشن دیدم ینی همراه با ادرارم بود و لباسم کثیف نشد چن وقتیم هس درد پری دارم بنظرتون امکان داره لک لانه گزینی باشه و باردار باشم ؟

4 Likes

بله عزیزم ممکنه

3 Likes

خدا کنه ۹ ماه اقدامم ینی میشه خدااااا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

انشالله ك بارداري عزيزم
ولي شايدم ميخواي پريود شي منم اين ماه لك ديدم بعد پريود شدم

2 Likes

اخه من اصلا تابه این سن دک بینی نداشتم یهو پریود شدم بازم هرچه پیش آید خوش آید موقع اقدام چه بلاهاکه سرآدم نمیاد:disappointed_relieved:

3 Likes

اره بهش فكر نكن منم اصن فكرنميكنم بيخيال

1 Likes

هر چیزی ممکنه
ولی تا موعد پریودت صبر کن عزیزم

1 Likes

چ بلایی:smiling_imp:

1 Likes

اخه نمیشه فکر نکرد روزی چندبار قربون صدقه بچه م میرم:joy:

2 Likes

اره واقعا فعلا منتظر بمونم ببینم کی بچه م قدم رو چشممون میزاره رو بی بی چک رو دوخط میکنه:sweat_smile:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy: اخه من خودم پریودام منظم بود همیشه ولی از وقتی اقدام کردم نظمش کاملا بهم ریخته و زیر شکمم خیلی تیر میکشه

2 Likes

نميشه ولي بايد هواستو پرت كني ديگ ي جا

2 Likes

عزیزمممم ان شاء الله به زودی قسمتت میشه:blush:

1 Likes

خیلی ممنونم عزیزم ان شاءالله :heart_eyes:

1 Likes

عزیزم ایشالا که باردار باشی؛ برای من اینجوری بود که اون ماهی که باردار شدم قشنگ حس کردم خودم،علائمم خیلی واضح بود؛؛ البته ماه های قبلشم توهم میزدم ولی اون ماه قشنگ مطمعن بودم، روز ۲۷ پریودی حالت تهوع داشتم و دلدرد پریودی؛ دمای بدنمم خیلی زیاد شده بود شبش دیگه طاقت نیاوردم بی بی چک زدم یه هاله انداخت؛ فردا صبحش رفتم آزمایش دادم مثبت شد؛ الانم ۹ ماه و چن روزه ک حامله ام هنوز زایمان نکردم :grinning_face_with_smiling_eyes: دعا کن بچم سالم بدنیا بیاد منم موقع زایمان برا همه چشم انتظارا و شما دعا میکنم :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ان شاءالله که زایمان راحتی داشته باشی و نی نی مون سالم و صالح و خوش قدم و پرروزی باشه براتون:heart:من ماههای قبل که پریود میشدم درد شدبد میگرفتم و بعدش پری میومدو ادامه…ولی این ماه دیشب درد سدیدی گرفتم طوری که پاهام چسبونده بودم به دیواره شومینه ولی خبری نشد الانم دردی ندارم یه دره پاهامن فقط این ماه دردش فرق میکنه فک کنم بامبول جدیده:sweat_smile: دوروزم صبر کنم بی بی بزنم خیلی امیدوارم ان شاءالله ناامید نشم:hugs:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.