لک قهوه ای و حالت تهوع آیا باردارم؟

سلام دوستان منم ی سوال داشتم من بعد پری پنج روز بعد تا دو روز لک قهوایی میدیدم خیلی کم حالت تهوع داشتم خوب شدم بعد دوباره چند روزیه که خیلی بی حالم ظهرا که سردرد میگیرم حالت تهوع اصلا میلی ب غذا ندارم دوس دارم همش بخوابم هفت ماهه که اقدام کردیم هم برا بارداری هیچ مشکلیم ندارم ولی هنوز نتیجه ایم نگرفتم
بنظرت این ماه با این حالتای من ممکنه باردار باشم

سلام عزیزم
این علائمی که دارین در زمان اقدام طبیعیه و می تونه نشونه بارداری هم باشه اما نمی تونیم با اطمینان بگیم شما باردارین یا نه. فقط باید تا موعد قاعدگی تون منتظر باشید، بعد از یک هفته تاخیر می تونید از بی بی چک استفاده کنید. اگر عجله دارید یکی دو روز بعد از تاخیر قاعدگی می تونید آزمایش خون بدید

1 Likes

ممنون

خواهش میکنم عزیزم
یادتون باشه که استرس مانع بارداری و باعث اختلال در قاعدگی میشه پس اصلا استرس نداشته باشید. ورزش منظم انجام بدید و تغذیه مناسب داشته باشید. انشالا به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم

1 Likes

تنها چیزی من الان یعنی تو این ماه ندارم خداروشکر استرسه
ایشالا شمام برام دعا کنید این ماه دیگه نتیجه بگیرم

1 Likes

انشالا :rose::blush:

انشالله بحق پنج تن به زودی خبر بارداریت رو بدی و شادمون کنی. آمیـــــن :relieved::relieved::relieved:

امین
انشالله

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.