لک قهوه ای رنگ در هفته 6

شش هفته و شش روزه باردارم.الان در لباس زیرم لک قهوه ای رنگ دیدم.استرس گرفتم.نشانه سقطه؟هفته گذشته صدای قلب بچه را شنیدم.تعطیلات دکتر نیست.چکار کنم

آروم باش استرس نداشته باش شیاف بذار یا برو بیمارستان مراقب باش معاینت نکنن فق

خانمی الان خودم رو خشک کردم بعد از دستشویی خون شفاف دیدم

اگه بری دکتربگی این علائم هاتو واست شیاف میده درست میشی نگران نباش

حتما برو دکتر همین الان مراقب خودت باش عزیزم اگه شیاف داری بذار اگه نه برو بیمارستان الان

شیاف گذاشتم.بیمارستان تماس گرفتم گفت فردا برو سونو.اونها هم گفتند شیاف بگذار.دعام کنید.بعد از ۸سال باردار شدم

1 Likes

عزیزم غصه نخور میگن نشاسته خوبه بپرس چطوری مصرف کنیو کاملا استراحت کن و اصلا بلند نشو الانج برو بخواب من یکی از دوستام تو همین هفته ها خونریزی در حد نوار بهداشتی داشت اما خدارو شکر مشکلی نبود الان اگه ایستادی برو دراز بکش مراقب باش عزیزم غصه نخور

حتما خبر بده فردا که رفتی سونو.

عزیزم با دکتر خودم از طریقی تماس گرفته شد،گفت سونو نیاز نیست،شیاف هر ۱۲ساعت بزار،استراحت مطلق.
ممنون از همدلی تون عزیزم.الان بهترم

1 Likes

میتونم بپرسم شیاف چی گداشتین

شیاف پروژسترون میذارن واسه جلوگیری از لکه بینی عزیزم

2 Likes

سلام منم هفته هفتمم. هماتوم بارداری دارم الان فقط استراحت ام و شیاف میزارم.بارداری اولمه الان لکه قهوه ای دیدم. قلبش تشکیل شده ولی امروز خیلی نگران شدم دارم میمیرم از استرس. دوست عزیزم حتما دکتر برو ان شاءالله چیزی نباشه

نمیدونم چیشد هماتوم گرفتم الانم هیچ علائمی از ویار ندارم خیلی نگرانم نمیدونم چکار کنم دکتراهم الان نیستن

عزیزم بیمارستانها شیفت زایشگاه و پزشک آنکال داره.برید سونو انجام میدن براتون

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.