لک روی پوست جنین

سلام کسی میدونه علت وجود این لک های قهوه ای چیه آیا دلیلش خوردن چیزیه یا ترسیدنه؟؟لطفا هرکی اطلاعات داره به من بگه.
من 5ماه باردارم ولی اطرافیانم دارن منو نگران میکنن.
لطفا فقط توضیح بدید علت چیه؟:؟

1 Likes

لک رو پوست جنین رو چجوری دیدین ؟؟تو سونو مگه مشخصه
من شنیدم تو بارداری صورت مادر لک میفته اونم بخاطر هورمونهاس

3 Likes

نه خدانکنه ندیدم میگم منو میترسونن اینو بخوری لک میوفته اونو بخوری لک میوفته

1 Likes

وااای پس چرا به خودت انقدر استرس میدی ول کن بابا .چیزای خوب و مقوی بخور و چیزایی هم که تو بارداری توصیه شده نخوری نخور ول کن این حرفهای خاله زنک بازیو .هر کی از جاش بلند میشه یه نظر میده خودت بسنج حرفش منطقیه یا نه

3 Likes

توی بارداری ممکنه بدنت دچار لک بشه که بعد زایمان از بین میره
تغییرات پوستی در بارداری شایعه
لک ، جوش و …

2 Likes

نه مثلا میگن اگه نوشابه بخوری رو صورت بچه لک میوفته یا به ماه نگاه کنی بو کردن گل و عطر نگاه کردن به گل. اصلا یه چیزا میگن من چند روزه ترسیدم

1 Likes

نوشابه خیلی کم می خورم اونم یه ذره که یه وقت دلم نخواد .فقط3-4بار از یه لیوان یکم کمتر خوردم من لبنیات خیلی میخورم و شکلات میخورم چیزای ترش می خورم میوه میخورم سیب زمینی آب پز هر سه روز یه بار با روغن حیوانی میخورم شیره انگور …
ولی چی بگم همش آدمو می‌ترسونن میگن حتی به حیوونم نباید نگاه کنی من دلم طبیعت میخواد من با نگاه کردن و بو کردن گل و با دیدن حیوونا خوشحالم .
خداروشکر سونوگرافی غربالگری و انومالی همه چیزو نرمال تشخیص داد حتی آزمایش های داون
من فقط رو بدنم یه لک قهوه ای دارم که نمیدونم اون واسه چیه مثل نصف دایره هستش…چون بچه بودم بستری بودم شوهرم میگه شاید اون موقع بهت دستگاه زدن این لک قهوه ای پیش اومده.

1 Likes

جدی نشنیدم تا حالا

1 Likes

عزیزم اینا همش خرافات هست و اکثرا هم خانمای قدیمی ک اونام از قدیمی ترا شنیدن هیچ بیس علمی نداره. هیچ پژوهشی این چیزا رو ثابت نکرده.اتفاقا طبیعت گردی و نگاه کردن به چیزایی ک باعث ارامشتون میشه خیلی هم خوبه برا سلامتی خودتون و جنین. البته خوردن ی سری خوراکیا مثل نوشابه نمک‌شکر فست فود و … اصلا توصیه نمیکنم.چون الان تقریبا دارین وارد مرحله ای میشین ک جنین داره رشدش سریع تر میشه حتما باید مواد غذایی سالم و کلسیم دار مصرف کنید.مغزیجات مصرف کنید سبزی میوه پروتین اینا براتون خیلی بهتره

2 Likes

اگه ممنوعیت خاصی و پرهیز خاصی از طرف پزشکتون نیست و حساسیت ندارین خودتو اذیت نکن گل و این چیزا خیلیم خوبه باعث حس خوب میشه. اگه کسی بهت چیزی گفت بپرس از کجا اینو خونده که اگه از جای معتبر و علمی خونده بیشتر تحقیق کن اگه هم همینجوری شنیده بیخیال شو و نشنیده بگیر

2 Likes

به منم همینارومیگن،مثلاخواهرم میگه دلم بادمجون خواست وهم زمان دستم وخاروندم الان رودست دخترش یه لک قهوه ایی مثه بادمجونه،زن برادرمم دلش انارخواست فصل انارنبودبعدسرش خاروندالان روسردخترش دون های قرمزه که میگن اناردوست داشت،دیگه نمیدونم واقعیته یاخارافات

2 Likes

من واسه چند نفرماه گرفتگیشونو دیدم،یکی از همسایه هامون میگفت به ماه نگاه میکردم و شکممو میخاروندم،حالا روی شکم دخترش از بالا تا پایین خال صورتی هست،یکی از فامیلامونم میگفت من به ماه نگاه کردموروصورتم دست کشیدم،حالا رو صورت پسرش یه خال صورتی بزرگ هست،وچند نفر دیگه که من خودم دیدم،حالا نمیدونم چقدر واقعیت داره،پیشونی شوهر خودمم مامانش میگفت وقتی به دنیا اومد رو پیشونیش انگار شاخه گل بود،به دکتر گفتم پیشونیش چرا اینجوریه،گفت احتمالا تو حیاططون گل دارین،گفتم آره،دکتره گفت به خاطر همونه ،ولی الان دیگه رو پیشونیش نیست،ولی وقتی عصبی میشه پیشونیش شبیه گل قرمز میشه انگار گل سرخه :grin:

2 Likes

دسته همگی درد نکنه قانع شدم … بخدا سه روزه با خودم درگیرم خخخخخ…خدا جونم از اول گفتم جنسیت مهم نیست فقط سلامتی و سالمی :palms_up_together:

1 Likes

نگران نباش عزیزم شما الان ک بارداری فقط به آرامش و تغذیه سالم نیاز داری به چیزای خوب و مثبت فکر کن.

2 Likes

خیلی ممنونم عزیزم از آرامشی که با صحبتتون میدید

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم‌ برات آرزوی بهترینا رو دارم

2 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.