لک در هفته 19

سلام. هفته ی 19 بارداریم از اول بارداری تا الان هیچ لکی نداشتم الان ی مقدار خیلی کم لک دیدم. چیکار کنم خیلی استرس گرفتم لطفا راهنمایی کنید. خطرناکه تو این سن؟ دکترم تا فردا عصر نیس میتونم شیاف پروژسترون بگیرم استفاده کنم؟ توروخدا راهنمایی کنید

استرس نگیر فقط استراحت کن کارای سخت نکن تا بری پیش دکترت نترس با یکم لک چیزی نمیشه من ۳۶ هفته تا الان هرماه یکبار لک دیدم

فقط سعی کن پله نری کار سخت نکنی همین تا بری دکترت دارو بده

همه مشکلم اینه خونم طبقه چهارمه و مجبورم روزی یک بارو بالا پایین برم. خیلی استرس گرفتم ناراحت شدم. توروخدا دعا کنید واسه بچم اتفاقی نیفته. ممنون

منم خونم طبقه دومه و مجبورم حداقل یک یا دوبار برم ولی خداروشکر تا الان چیزی نشده

انشالله چیزی نیست نگران نباش

ان شالله که اتفاقی نمیفته، تا فردا که بری دکتر خودتو استراحت مطلق کن. حالا که طبقه چهاری نرو پایین تا فردا که بری دکتر.

سلام عزیزم
نگران نباشید از پله ها با سرعت کم بالا پایین برید و در هر پاگرد چند لحظه استراحت کنید
از شیاف می تونید استفاده کنید
فعلا نزدیکی نداشته باشید

1 Likes

سلام عزیز انشالله که مشکلی نیست
امید وارم هم شما هم تمام خواهرای گل که باردارن به سلامتی این دوره به پایان برسونن خبر خوش اومدن نینیشون بهمون بدن آمین

1 Likes

اول که استرس نداشته باش استراحت کن و اگر من جای شما بودم اورژانسی میرفتم بیمارستان بلوک زنان. هیچ لک و خونریزی رو تو دوران بارداری پشت گوش ننداز.

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.