لک بيني در ماه اول

سلام من بهمن ازمايش دادم مثبت بود ،،ولي از 16بهمن لک هاي قهوه اي ميديدم بعضي روزها لک کوچيک،بعضي روزها شديد از ديروز تا خالا ب صورت شديد شدع،البته هفته پيش دکترم بخاطر لک بيني برام شياف پروژسترون داد،،الان چکار کتم با خونريزي ک دارم

عزیزم باید خیلی استراحت کنید منم مثل شما بودم تا ده روز … شیاف استفاده کردم تا سه ماه تا بچه جاش سفت بشه… درضمن موقع خواب یه متکا زیر پات بزار خیلی تاثیر میزاره… ازپله بالاوپاین نکن…فقط این سه ماه خوب استراحت کن تا جفت هم نیاد پاین…وچیز سنگین هم برندار… تجربه ای که خودم داشتم این بود…

باید خیلی مراقب خودت باشی تو ماه اول خونریزی خیلی بده خوبه که دکتر رفتی شیافا خیلی کمکت میکنه حالا من بچه اولم ماه اول خونریزی داشتم دیر رفتم دکتر سقط شد ولی شکر خدا تو سریع رفتیه ایشالله بچت صحیحو سالم بدنیا بیادابجی

منم پارسال ک باردارشدم ماه اول لکه بینی داشتم وزود هم رفتم دکتر شیاف هم استفاده کردم ولی سقط شد ، تو مواظب باش خیلی ایشالا ک قط میشه نگران نباش

ممنون ازتون دوستان،،،البته من بيشتر استرسم براي اينه ک اين بارداري چهارمم هستش ک هر سه تاي قبلي با اينکه تحت تظر دکتر بودم ولي باز هم متاسفانه سقط شدن و استراحت مطلق بودم،،الان خيلي استرس دارم و روحيمو باختم ،،اميدوارم ک ب سلامت اين ماه اول تموم شع تا دوباره برم دکتر و وضعيتم رو ب مثبت باشه،،دعا کنيد لطفا،ممنون از همگي

ی ازمایش بتا بده اگه بتات پایین اومده باشه یعنی خدا نکرده میخواد سقط شه اگه هم پایین نیومده بود خیالت راحت میشه

اوه حتما همين کارو ميکنم ممنون

افرین😉

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.