لکه قهوه ای دارم ک داخلش یکمی خون هست

خانوما من چند روزه لک قهوه ای دارم ک داخلش یکمی خون هست پریودم نامنظمه و نمیدونم واسه اونه یانه چون هیچ درد و علائمی از قائدگی ندارم و اینکه وقتی رابطه دارم آلت شوهرم پر از خون میشه یه چیز چندش اوری پیش میاد تا حالا لک اینجوری هم نداشتم
بنظرتون از چیه؟و اینکه لازمه حتما به دکتر مراجعه کنم؟

عزیزم شاید لکه بینی قبل از پریودی هست چون گفتی وقتی نزدیکی داری خونی میشه و اینکه پریودی نامنظم داری سعی کن نزدیکی نداشته باشی چون همین باعث عفونت میشه چون دهانه رحم یکم باز میشه

اخه هروقت بخوام پریود بشم یه دردایی مخصوصی دارم ک مطمعنم میکنه تا یکی دو روز بعدش خونریزیم شروع میشه ولی الان هییچی نیست برای همین یکم نگران شدم

منم این ماه همینجوری بودم نه سینه هام درد داشت نه حس پریود شدن اما پریود شدم و خونریزیم خیلی کمه
ولی خوب چون میگی لکه بینی دارم اگر قبلا نداشتی حتما یه سونو بده چون یکی از عوامل لکه بینی کیست هست

خب اینکه کیست دارم و خبر دارم اما فکر نمیکردم از اون باشه

عزیزم اینجور موقعه ها نزدیکی نکن اصلا

عزيزم اگه كمرتو بچسبونى محكم مى شه و پريوداتم روتين قرص كمر بگير ماهى يه بار بزار رو كمرت ، كمرتو سفت مى كنه لكه بينيت خوب ميشه

پریود شدم بالاخره اما یه روز☹

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.