لکه خون قبل پریود

سلام ی هفته مونده تا پریودم صبح رفتم دشویی یکم خون دیدم یعنی چی کسی میدونه

میگن اگه رنگش صورتی روشن باشه و زیادتر از حد لکه نشه، میشه لانه گزینی باشه. چند روزی صبر کنی معلوم میشه.

مرسی عزیزم

1 Likes

عزیزم ممنونم از پاسخ تون :rose:
اما لکه بینی لانه گزینی قهوه ای و تیره رنگ هست معمولا

1 Likes

سلام عزیزم
سیتا جان درست فرمودن باید صبر کنید تا موعدتون اگر پریود نشدید آزمایش بتا با تیتر بدید انشالا که مثبت باشه

ممنونم خانم حکیمی علت اینکه بعضی مواقع هنگام نزدیکی خون آبه میاد چی میتونه باشه

خواهش می کنم
علت های مختلفی می تونه داشته باشه عزیزم باید از نزدیک معاینه بشید تا علت مشخص بشه، مثلا زخم دهانه رحم یکی از علل شایع هست

زخم دهانه رحم از بارداری جلوگیری میکنه

نه عزیزم خیلی ها با وجود زخم باردار شدن

مرسی خانم حکیمی جون :rose::rose::rose::rose:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام خانم حکیمی میشه بیان تو گپ من ازمایشمو ببینین منو از نگرانی دربیارین. جواب ازملیش مرحله ی اول غربالگری

1 Likes

ستیا جان لکه لانه گزینی نباید صورتی باشه و به رنگ قهوه ای هست عزیزم

1 Likes

آره نیلوفر جان هم گفتن.
الکی به حافظه م متکی ام :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

عززززیزم پیش میاد دیگه :blush:
@u263283

1 Likes

عزیزم من یک هفته به پریودم‌ خونریزی رنگ صورتی داشتم دو روز بود بعد از دادم فهمیدم حامله ام البته سه ماه اول همچنان لکه ببنی داشتم

1 Likes

چقد خوب عزیزم :heart_eyes: ولی متاسفانه شب پریود شدم پریودم منظمه ولی این ماه ۸ روز جلو افتاد نمیدونم چرا

1 Likes

منم وقتی تو اقدام بودم پریودم دقیق ۸ روز جلو افتاد . دو ماه ۸ روز جلو افتاد ماه بعد سر موعدم اومد و ماه بعد اصلا نیومد و باردار شدم عزیزم

1 Likes

خدا نی نی تو حفظ کنه عزیزم :kissing_heart::kissing_heart: خدا کنه منم همینطور باشه وبزودی باردارشم :slight_smile:

1 Likes

خیر باشه براتون‌عزیزم‌

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.