لکه بینی 5 الی 6 روز بعد از تخمک گذاری لانه گزینی میشه باشه؟

سلام خسته نباشید من 27 سالمه و قد 173 و وزنم 60 کیلوگرم حدودا 2 سال برا بارداری اقدام کردم و نتیجه نگرفتم پریودیم همیشه منظم و دقیق تا اینکه دو ماه به تجویز پزشک که از 5 پریود تا 10 پریود روزی 1 قرص استرادیول و 2 تا لتروزول مصرف می کنم ماه پیش فقط 12 روز پریودیم تاخیر داشت ولی این ماه 5 روز بعد تخمک گذاری دچار لکه بینی شدم و 2 روز بیشتر لکه بینی نداشتم و اینکه موعد پریودم 10 روز دیگه است میخواستم بدونم این لکه بینی احتمال لانه گزینی هست و اینکه من طی دوسال اقدام هیچ موقع لکه بینی نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام عزیزم ممنونم، سلامت باشید.
همسرتون آزمایش اسپرم دادن؟
لکه بینی بعد از تخمک گذاری طبیعیه اما علائم لانه گزینی نیست. علائم لانه گزینی معمولا در موعد قاعدگی اتفاق می افته. شما فعلا صبر کنید تا موعدتون اگر خونریزی نداشتید آزمایش بدید. لکه بینی ای که برای اولین بار مشاهده کردید چیز مهمی نبوده و بعضی اوقات پیش میاد.

2 Likes

سلام خانم حکیمی من اومدم باز با سوال بارداری:sweat_smile:من دیروز ک روز ۲۶سیکلم بود رابطه داشتم بعد ی ربع ک رفتم دستشویی اندازه ی سرسوزن خون اومد بعدش دیگ هیچی میتونه علائم لانه گزینی باشه؟؟ازامروزم کمردرد دارم ی سری علائم پریودی هم دارم امروز بی بی چک هم زدم منفی بود:neutral_face::neutral_face:

سلام عزیزم
بله می تونه باشه البته علائم قاعدگی و بارداری خیلی به هم شبیه هستن.
از بی بی چک خیلی زود استفاده کردید عزیزم باید یک هفته تا ده روز از موعدتون بگذره تا جوابش درست باشه
البته بازهم احتمال خطا داره و در نهایت باید آزمایش بدید. یکی دو روز بعد از موعدتون آزمایش بدید بهتره

1 Likes

وااای یعنی میشه؟؟؟دیگ چطوریه میتونم بفهمم ک لانه گزینی انجام شده؟

عزیزم باید تا موعدتون صبر کنید دیگه راهی نداره متاسفانه

ممنونم نیلوفر جون😍

خواهش می کنم عزیزم
انشالا که باردار باشید :rose:

ازمایش مطمئن ترین راهه
انقدرم بهش فکر نکن دوستم

۳ روز دیگ‌پریودیمه امروز برم نشون میده تو ازمایش؟یاباید بگذره ازموعدش؟خیلی تحت فشارم

بذار از موعدت بگذره بعد برو
دقیقتره عدد

بله عزیزم همسرم آزمایش اسپرم داد و کاملا خوب و نرمال بود و اینکه روز اول لکه بینی نسبتا زیاد بود و بی ادبی قهوه ای آبکی و حالت مویرگی بود ولی فرداش کاملا کم شد و تموم شد و روز 14 سیکلم که پیش دکتر بزرگ علوی رفتم بعد از معاینه کاملا راضی بودن از وضعیت درمان و همچی نرمال و خوب بود به نظرتون میشه لانه گزینی باشه؟

ممنون عزیزم

1 Likes

ازتون سوال مهم دارم

جانم عزیزم بفرمایید

سلام خسته نباشین ببخشید یه سوال مهم داشتم من پنج ماهه اقدام به بارداری کردم با تنبلی تخمدان تقریبا پریودی نامنظمی دارم ک عقب مینداختم ماه قبل فقط سه روز دیرتر شد این ماه اما سه روز جلوتر از موعود قبلی لکه بینی خیلی کمی دارم درصورتی ک پریودی های من خیلی زیاد هستن. من باید سوم پریود قرص مصرف کنم میخواستم بدونم این لکه بینی هارو پریود حساب کنم و قرصمو بخورم یا خیر . امروز روز سومه ولی انقد این لک بینی قهوه ای دنگ کمه ک نمیدونم چیکار کنم .ممنون میشم جواب بدین دسترسی به دکتر ندارم

سلام عزیزم، ممنون سلامت باشید
اگر همیشه قبل از قاعدگی دچار لکه بینی میشین می تونید از شروع لکه بینی حساب کنین در غیر این صورت باید از شروع خونریزی حساب کنید

1 Likes

اولین بارمه این حالتو دارم این ماه از زمان تخمک گذاری سینه هام خیلی حساس شدن و زیر دلم هرچندساعت یه درد خیلی بدی میگرفتو ول میکرد .

پس صبر کنید از شروع خونریزی استفاده کنید. البته می تونید آزمایش بتا هم بدید اگر باردار نبودید مصرف کنید

1 Likes

سرگیجه دارم .بعضی صبحا حالت تهوع اشتهامم تقریبا زیاد شده درصورتی که احساس گرسنگی میکنم بعداز غذا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.