لکه بینی یک روز بعد از موعد قاعدگی

سلام یک روز از موعدم گذشته ولی هنوز پریود نشدم فقط روز 26 و 27 سیکلم فقط یکبار کمی لکه بینی داشتم.امروز روز 28 سیکلمه.همه دوره هامم 27روزس.علتش چیه

سلام عزیزم
هم احتمال بارداری هست هم احتمال لکه بینی قبل از پریود
شما باید آزمایش خون بدید تا مشخص بشه

الان زود نیس واسه ازمایش دادن؟؟

ماه های قبل هم لکه بینی همراه با دل درد داشتم ولی الان دردی ندارم

دو سه روز دیگه بدید بهتره عزیزم

1 Likes

از روی علائم نمیشه گفت عزیزم. ممکنه همون پریود باشه ولی اینبار درد نداره
اما به نظر من احتمال بارداری بیشتره

ممنونم عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

خانم حکیمی جواب ازمایش ماموگرافی براتون بفرستم جواب میدین؟؟

عزیزم بفرستین اگر بتونم چشم :see_no_evil:
اگر دوستان هم بتونن حتما راهنمایی می کنن

ممنون

1 Likes

عزیزم پستانها دنس بوده یعنی بافت پستان ها متراکم بوده

میکرو کلسیفیکاسیون ذرات ریز رسوب کلسیم است که به صورت نقاط سفید رنگ کوچک در عکس خود را نشان می‌دهند. هشتاد درصد این ذرات ریز کلسیمی بی‌خطر هستند، اما در مواردی ممکن است نشانه سرطان باشند. که خداروشکر مشاهده نشده
آدنوپاتی هر گونه بیماری یا التهاب است که شامل غده یا گره های لنفاوی است. که خداروشکر دیده نشده
یه سونوگرافی توصیه کرده که ببینه توده پنهان وجود داره یا نه
ضخامت پوست و نمای نوک پستان ها طبیعی بوده

این موضوع باید بررسی بشه تا جایی که من فهمیدم حالا باید از پزشک شون بپرسین عزیزم

ممنونم عزیزم بله امروز به دکتر نشون دادن گفته همه چی خوبه و یه سونو هم نوشته.طبق حرف دکتر گفته سونو به همراه ماموگرافی نوشته ولی دکتر فراموش کرده سونو بنویسه

1 Likes

فقط چون من خیلی نگران مادرم بودم خودم از دکتر پرسیدم اگه توده یا غده سرطانی بوده باشه مامو چون دقیق تره نشون میده یا تو سونو باید نشون داده بشه؟که دکتر گفت مامو نشون میده.به نظر شما اگه چیزی بود این مامو نشون میده یا سونو.چون واقعا من نگرانم

کیست هم داخل مامو مشخص میشه؟؟؟ببخشید اینقدر سوال میپرسم

خواهش می کنم عزیزم :rose:

نمی دونم عزیزم
اگر دکتر گفتن مامو نشون میده پس نگران نباشید چیزی که نشون نداده خداروشکر

بله کیست هم نشون میده

خواهش می کنم عزیزم ما اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ بدیم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.