لکه بینی پیش از قاعدگی

سلام دوستان من تاریخ پریودیم6مرداد4ماهه ک دارم اقدام میکنم دیشب یک لکه قهوه ای داشتم بعذش دیگ چیزی نبود.میش نشونه لانه گزینی باش؟لطفاکمکم کنید

سلام عزیزم
بله احتمال داره لکه بینی لانه گزینی باشه. یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی تون می تونید از بی بی چک استفاده کنید. یا دو سه روز بعد از موعدتون آزمایش بدید
انشالا خبرای خوش بهمون بدید

1 Likes

من تاقبل اینکه اقدام کنم دقیقاچرخم30روزه بود.الان ازعیده ک اقدام کردم.فروردین4بود.بعد7اردیبهشت.بعد7خرداد.بعد9تیر.دوسه روز جلومیره.الان چندم بی بی بزنم.چون این تازیخ هاروواردکردم چرخموزده34روز.موعداین ماهموزده12مرداد.یعنی یک هفته بعد12بی بی بزنم؟

در زمان اقدام به بارداری این جلو عقب شدن طبیعیه عزیزم
بله یک هفته بعد از دوازدهم بی بی چک بزنید.

ببخشید من سوالمو اینجا میپرسم چون اون صفحه رو نمتونم بیارم

۳۳سال دارم ی فرزتد پسر۱۲ساله دارم دوتا سقط داشتم یکیش دوسال پیش عید مسافرت رفتم یکماه و نیمه بود سقط شد هیچ جلوگیری ندارم و قصد بارداری دارم الان چند وقتیع پریودهام نامنظم هستن یعنی ۹روز۱۵روز۲۰روز۲۵روز عقب میندازم هربار این سری تاریخ اولین روز اخرین پریودم۳۰اردیبهشت بوده و تاالان پری نشدم روز ۱۵هم از تاریخ عقب افتادن پریودم سه تست سه روز پشت سرهم صبحهها زدم مثبت میشدم بعد از دادم منفی بود الان یازده روزه پروژسترون تزریق کردم پری نیومده قبلاز اون من ترشحاتی ک نشون تخمک گذاریه داشتم و تقریبا ده روز بعدش ب مدت دوروز خیییلی کم لکه بینی شبیه رگه و ب رنگ قهوه ای روشن و صورتی ک نشون لانه گزینیع تو اینترنت خوندم داشتم .و بعدش سرگیجه خستگی نفخ زیاد و یبوست دارم زیر شکمم احساس میکنم سفت شده ایا ممکنه باردار باشم چون با تزریق هم پری نشدم البته چون میگن تا دوهفته طول میکشه بعداز تزریق پری بیاد من بازم منتظر پری هستم اما میخام بدونم ایا با این اوصاف احتمالا باردارم اگه ن علت پری نشدنم با وجود تزریق چیه ممکن ازمایشی ک دادم منفی کاذب بوده باشع؟؟؟؟

عزیزم 15 روز ممکنه طول بکشه تا پریود بشید. شما فرمودین 11 روز گذشته 4 روز دیگه هم صبر کنید اگر پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت بگیره. در زمان اقدام به بارداری این تغییرات هورمونی طبیعیه و باعث اختلال در قاعدگی میشه. نگران نباشید و چند روز دیگه دوباره آزمایش بدید.

خانون حکیمی من هنوزشب درمیون رابطه ادامه بدم یاازموعدش گذشته؟

اخه دکترم گف ازبعدپاکی تااخرماه شب درمیون رابطه باش

هر چی از روز تخمک گذاری دورتر میشید احتمال بارداری کم تر میشه

من دکترم فوق تخصص گف بیشتردکترام نمتونن بگن کی هست تخمکگذاری چ برسه ب این ماشین حساباوگفته بقیه

اگر قاعدگی منظم باشه کاملا میشه تشخیص داد کی انجام میشه اما در قاعدگی نامنظم این کار دشواره بنابراین حدودی میگن زمان تخمک گذاری کی هست. شما برای اطمینان، به گفته پزشک تون عمل کنید
انشالا به زودی نتیجه بگیرید

ممنونم ازلطفتون ک سریع پاسخ میدین.

خواهش میکنم عزیزم
انجام وظیفه میکنم :rose:

ممنون از پاسخگوییتون .پس احتمالش هست باردارباشم ؟؟

خواهش میکنم عزیزم
بله احتمال داره

سلام ببخشید ممکنه انجام کارهای خیلی سنگین و اسباب کشی و بلند کردن چیزای سنگین مثل فرش و کمدو یخچال و… باعث تاخیر پریود شه البته پریودام نامنظمه ولی ن تا این حد الان ۱۲روزه پروژسترون زدم پری نشدم

سلام عزیزم
شما وقتی توی اقدام هستید نباید کارهای سنگین انجام بدین. اگر باردار باشید خدای نکرده باعث سقط میشه. دو روز دیگه اگر نشدید آزمایش بدید و به پزشک مراجعه کنید

من سه هفته پیش ینی درست روزای ک اسبای کشی کردم ب مدت دوروز لکه بینی خفیف داشتم شبیه رگه قهوه ای روشن فکر کردم میخام پریود شم در صورتی ک سابقه لکه بینی قبل پریود ندارم اصلا حتی با اینکه پریدام نامنظمه تو اینترنت خوندم ک این لکه ها برا لانه گزینیه ایا درسته؟پس چرا چندروز بعد تست زدم سه تا مثبت ولی از دادم منفی بود و بعد پروژسترون تزریق کردم دوازدع روز پیش،ایا اون لکه لانه گزینی بوده؟ببخخشید حلال کنید خیلی سسوال میپرسم اخه نگرانم

رنگ لکه بینی لانه گزینی قهوه ای تیره هست. پس احتمالا این لکه بینی به خاطر کار سنگینی که انجام دادید اتفاق افتاده. دو سه روز دیگه به پزشک مراجعه کنید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.