لکه بینی و موعد پریودی

سلام خواهرای،گلم
من۲۶اذر تو خونه نصف جنین و ۲۸تو بیمارستان سقط کامل کردم با دستگاه. ۷دی پاک شدم و ماه بعد یعنی بهمن۲ شدم و چند روز،بعد پاک شدن احساس میکنم ی رابطه مشکوک داشتم حالا این ماه یعنی اسفند از امروزکه ششم هست لکه بینی دارم جوری که از صبح فقط سه چهار قطره لکه بینی قهوه ای میبینم. حالا نمیدونم تکلیفم چیه.هیچ وقت پریودام اینطور نبود و از همون روز،اول خونریزی شدید میکنم از،صبح میخوام همش رازیانه و گرمیجات بخورم برای دل دردم اما میترسم . بنظر شما که تجربه همچین چیزی داشتید من چکار باید کنم خیلی نگرانم میگم،نکنه چیزی از قبل مونده باشه سر رحم باعث بشه جلو خونریزی گرفته شه یا،نمیدونم مثلا لوله ها بسته شده باشه :pensive::pensive:
@hakimi
@khojasteh
@samaa9070
@u148148

1 Likes

من که هنوز پریود نشدم بعد سقط

سلام اسما جون

ولی خاله م هم یکماه پیش سقط کرد این پریودش همینوری که شما میگی بود دوهفته همین لکه بینی داشت وپاک شد اصلا خونریزی میگه نداشتم به هرکی هم میگفت بهش میگفتن طبیعیه تازه سقط کردی همه خون بدنت رفته

ببین تا ۳ ماه بعد تاریخ سقط هنوز هورمونا بهم ریختس اصلا استرس نداشته باش اسما جوونم من فکر کنم طبیعی باشه

فکرکنم پریود شدم چون امشب مقدارش بیشترشد و رنگشم صورتی مایل به قرمزه.خداکنه بشم که ازدل درد و کمردرد مردم

1 Likes

طبیعیه عزیزم تا چند دوره بعد از سقط ممکنه قاعدگی تغییر کنه

1 Likes

الهی شکر عزیزم :rose::rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.